sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Udo's Choice

Udo's Choice optimum sağlık için vücudumuza gerekli olan tüm vitaminleri, mineralleri, amino asitleri ve vücudun ihtiyacı esansiyel yağ asitlerini içerir. Udo Erasmus insan sağlığının günümüzdeki en büyük sıkıntılarından biri olarak Esansiyel yağ asitlerini vurgular. Bu eksikliği ek besin alımlarıyla tamamlayarak sağlık sorunlarının üstesinden gelinebileceğini vurguluyor. Udo Seçimi Ultimate Oil Blend ve Udo Seçimi Ötesinde Greens vücudunuzun sağlığını optimize etmek, cilt, saç, tırnakların doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için gereken esansiyel yağ asitleri korumaya yardımcı olabilir. Esansiyel yağ asitleri, Omega 3 ve 6 vücuttaki her hücrenin ihtiyaç duyduğu ve yeterli miktarda ve doğru oranda mevcut olduğunda cilt oldukça sağlıklı olur.

Güzel ve sağlıklı bir cildin sırrı vücudun içerisinden gelmektedir. Cildimizin ve bedenimizin görünümü ihmal edilen besinlerin etkisi ile kötü olabilir. Yersiz beslenme durumlarında bu kendiliğinden gelişen bir süreç olur. Omega 3 ve 6 alımını destekleyerek cildin doğal görünümü üzerinde etki artırılabilir. Udo Erasmus "Temel yağ asitleri eksikliği, sağlıklı, parlak bir cilt için beslenme programının en ihmal edilen tarafını oluşturmaktadır." demiştir. İşin uzmanının da belirttiği gibi eksik besinlerin vücutta oluşturduğu küçük veya büyük tahribat cilde, vücuda yansımakta ve bizi oldukça fazla etkilemektedir. Omega 3 ve 6 kuru cilt, kepek, iltihaplı cilt hastalıkları, güneş yanığı, çatlak topukları hamilelik çatlakları üzerinde oldukça etkilidir. Genç ve sağlıklı bir cildin su dengesi oldukça yerindedir. Zamanla birlikte ciltteki su tutma kabiliyeti azalmaya başlar. Sağlıklı cilt hücresinde su ve besin gibi iyi şeyleri tutan bir zar vardır ve bu zar yardımı ile atık ürünler dışarı çıkmaktadır. Hücrenin sağlıklı olması için yağ asitleri gerekmektedir. Yetersiz esansiyel yağ asitleri yaşlı ve sağlıksız bir cilde neden olur. Hücre bütünlüğü yediğimiz yağ türüne göre şekillenmektedir. Araştırmacılar, doymuş ya da hidrojene olmuş yağların en iyi şekilde çalışması için zarda akışkanlık olması gerektiğini ve Esansiyel Yağ Asitleri olan Omega 3 ve 6 ürünlerinin bunu sağlayabileceğini belirtmişlerdir. Cildin doğal güzelliği ve sağlıklı, parlayan bir cilt için protein, su, vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitleri gerekmektedir. Ancak günlük hayatta tükettiğimiz çoğu besin işlenmiş olup Omega 3 ve 6 açısından eksiktir.

Esansiyel Yağ Asitleri 3 şekilde çalışmaktadır. Omegalar, ciltte su tatarak cildin nemlenmesini sağlar. Omega 6 cildin görünümünü korur ve vücut bakımını yapar. Omega 3 iltihaplı cilt hastalıklarını azaltma konusunda destekleyicidirler. Udo's Choice ürünlerini seçerek Esansiyel yağ asitleri ile cildin ihtiyacı olan her şeyi ona vermeye ve iyi bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olabilir. Udo's Choice Enzim Karışımı; sağlıklı sindirim ve besin emilimini sağlar. Buna yardım eden yardımcı proteinler, yağlar, karbonhidratlar, çözünebilir lif, nişasta, süt, şeker ve karmaşık şekerin parçalanmasına yardımcı olmak için seçilen yedi aktif bitki bazlı bir enzim karışımıdır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.