sadsad x
asdasd

Trukid Güneş Kremi

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
349,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Trukid Güneş Kremi

Güneş kremi cildinizi dış etkenlerden korumaya yardımcı bir üründür. Dışarıda vakit geçirirken, seyahat etsek de etmesek de hepimiz güneş kremi kullanıyoruz. Burada önemli bir nokta da yetişkinlerin güneş kremi kullanmak konusunda oldukça bilinçli olsa da çocuklar bu konuda pek de bilinçli değil. Çocuğumuzun cildi için güneş kremi kullanmak çocuğumuzun cildini korumak için gerekli bir önlemdir. Ebeveynler çocuklar için daima en iyi ve en güvenli güneş koruyucusunu elde etmek ister. İşte bu noktada Trukid markası ile tanışabilirsiniz. TruKid, altı çocuk annesi Jennifer Adams Bunkers tarafından oluşturulan bir markadır. Çocukların sevdiği kokular için doğal malzemeler ve uçucu yağlar kullanarak, çocukların kendilerini ne zaman isterse uygulayabilecekleri gerçekten sağlıklı, çocuk dostu ürünler yarattı. Geçmişten bugüne değerli ürünler üreten Trukid güneş kremi konusunda da oldukça başarılı ürünler üretmektedir.
TruKid Sunny Days Daily SPF30+ Lotion 3.4 Sunscreen Lotion, küçük çocuğunuz için doğal olarak güvenliği SPF30 koruması sağlıyor. Taze narenciye kokusunu formülü ile birleştiriyor. Sert kimyasallardan, parabenlerden ve ftalatlardan arınmıştır. Uva / Uvb geniş spektrum korumasına sahiptir. Mineral bazlı yapısı ile cildi korumaya yardımcı olur.
Toksik ve zararlı maddeler içermez ve güvenle kullanılabilir. Cilt lekelerini önlemeye ve azaltmaya da katkı sağlar. Yumuşak formülü ile hızla emilir ve iz bırakmayan bir formüle de sahiptir.
Trukid Sunny Days Spf 30+ Truy Natural 100 ml Güneş Kremi, yağsız ve hafif yapısı ile çocuğunuzun cildinde kolaylıkla dağılır ve üstün bir koruma sağlamaya da yardımcı olur. Bebeğinizin cildinin daha yumuşak ve parlak olmasına da katkı sağlar. Yetişkinlerin kontrolünde 6 ay ve üzeri bebeklerin kullanımına uygundur.Hassas yapıya sahip olan bölgelerde (ayak, omuz, diz, kulak ve burun) de güvenle kullanılabilir ve uzun süren bir rahatlık sağlar. Her zaman ve her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz yapıda bir üründür. Zararlı kimyasal maddeler içermez ve güvenle kullanılabilir.
Trukid Everyday Play SPF 30+ Mineral Sunscreen, güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korumaya yardımcı olur. Kolay bir kullanım sağlar. Ebeveynlerin çocukları için rahatlıkla kullanabileceği yapıda bir üründür. İçerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunmaz ve güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin de güneşten korunmasına yardımcı olur. Tahrişi ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Uzun süren bir rahatlama hissi sağlamaya da yardımcı olur. Aynı zamanda Güneşin verdiği kuruluk hissini azaltmaya yardımcı olur ve nem desteği sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı