x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Triderma
Sırala:

Triderma

1992 yılında Los Angeles Kaliforniya'da Gloria Vanderlaan tarafından kurulmuş olan Triderma kanıtlanmış bilimsel çalışmaları ve özel tescilli ürünleri ile alanında öncü markalardan biri haline gelmiştir. Ürünlerinin içeriği tamamen bitkisel olan ürünlerinde marka Aloe Vera tercih etmiştir. Bunun yanında TriDerma'ya özel sertifikalı AP4® Saf Organik Aloe'de geliştirmiştir. Triderma'ya özel AP4® Saf Organik Aloe 200’ü aşkın doğal onarıcı etkisi ile cildi rahatlatır. Ürünlerin içeriğindeki Aloe Vera'nın dışında çinko, antioksidan vitaminler, yulaf ve bitkisel özler bulunmaktadır. Ürünlerin yan etkisi bulunmamakla birlikte, kadın ve erkekler tarafından tüm vücut için kullanımı uygundur. Cilt üzerinde hassasiyeti yoktur.

Triderma genel olarak ne için üretildi dersek; cildi nemlendirmek, dış etkenlere karşı koruyucu bariyeri kuvvetlendirmek ve toplumun büyük bölümünün şikayetçi olduğu olumsuz çevre koşulları ve hava kirliliği gibi nedenlerle oluşan hassasiyet, kızarıklık, kaşıntı gibi cilt durumlarını rahatlatmaya yardımcı olabilmektedir. Bilindiği gibi birçok kozmetik ürün içerisinde su bazlı olduğu belirtilir. Triderma ürünlerine bakılacak olursa su bazlı değil Aloe Vera bazlı olduğu görülmektedir.

Triderma geliştirmiş olduğu ürünlerinde AP4® Saf Organik Aloe’nın dışında doğal bitkiseller, vitaminler, FDA monograflarına uygun maddeler bulunmaktadır. Marka ürünlerinde cilde hasar verecek ve hassasiyeti artıracak maddeler kullanmamaktadır. Bunun dışında içeriğindeki maddelere ve yararlarına bakacak olursak;

Triderma Ürünlerinin İçeriği

Cilt onarımına yardımcı olan Çinko PCA, ciltte doğal olarak gerçekleştirdiği nemlendirici Üre, hassaslaşan cildin rahatlamasını sağlayan Yulaf, kızarıklık ve hassasiyete karşı cildi koruyan Arnika, cildi koruyan Dimetikon, cildi rahatlatan Balmumu, kızarıklığı azaltmaya yarayan Skualen, cildi rahatlatan ve antioksidan işlemi gören Meyankökü, cildi korumaya yardımcı olan Allantoin, serbest radikalleri baskılamaya yardım eden ve antioksidan özelliğe sahip olan Vitamin A, B, E, pullanmış ve sertleşmiş cildin atılımına yardımcı olarak yumuşatan Salisilik Asit, ölü derinin atılmasını sağlayan Laktik Asit Triderma'nın ürünlerinde yoğun olarak kullandığı maddelerindendir.

Cildiniz için yeni ürünler arıyorsanız, adresiniz belli; Triderma. Amerika'da üretilen ve 20 yılı aşkın süredir piyasada bulunan marka, cilt sorunlarını çözmeye odaklı olarak yol almakta özel formülleri ve zengin Aloe Vera içeriği ile hiçbir yan etkiye sahip olmayan ürünleri ile dikkat çekmektedir. Triderma; cildin onarılmasını sağlamak, kızarıklık, batma, yanma, pullanma gibi sorunların herhangi birinden şikayeti olan kişiler %90 oranında şikayetlerini ortadan kaldırmayı amaçlamaktır. Triderma ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Özel cilt durumları için fazlaca ürün geliştiriyor. Cildi yumuşatıcı ve nemlendirici Scaly Skin Relief Cream, ekstra rahatlama sağlayan Itch-E Skin Relief, aşırı kuruk şikayeti olanlara Dry Skin Defense Cream, kuru ve çatlamış ayaklara bakım yapan Dry Foot Repair Cream, cilt yaşlanmasına karşı Spot Wrinkle Erasing Cream, Refina Pore Anti-aging Serum ürünlerinin bazılarıdır.

Doğal yoldan etkili sonuç almak istiyorsanız sizde Triderma'nın ürünlerini kullanmalısınız. İçeriğindeki bitkisel bileşenleri ile gereken bakımı sizler için sunacaktır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.