x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Too Faced
Sırala:

Too Faced

TooFaced markasının makyaj ürünleri son derece güçlü bir kozmetik ürün özelliği gösterir. Uzun süre etkisini gösteren bu ürünler cilde kesinlikle olumsuz manada etki etmez. Kolayca silinebilen bu ürünler aynı zamanda basitçe cilde uygulanabilir. 1998 yılından bu yana üretimini sürdüren Too Faced markası makyaj alanında yola çıkarken değişmeyen yüz kalmayacak yaklaşımını benimsemişti.

Yenilikçi, teknolojik ve sıra dışı bir yaklaşım ile kısa sürede makyaj alanında ün yapan ve dünyada tercih edilen bir firma olarak yerini aldı. Kesinlikle kusursuz bir kapatıcı özelliğe sahip olan Too Faced Makyaj ürünleri sağlıklı, bronz, enerjik ve güzel yüzler ve vücutlar ortaya çıkarmak için çabalarını sürdürmektedir.

Sizi güçlü ve baştan çıkarıcı hale getirebilecek en güzel ürünlere sahip bu ürünleri mutlaka denemeli ve cildiniz için ne kadar da uygun olduğunu bizzat test etmelisiniz. Too Faced Makyaj ürünleri cildinizi korur, temiz tutar ve güzel gösterir. Cildinize uygulayacağınız makyajlar için mutlaka ürünlerimizi deneyiniz.

Too Faced Ürünleri

  • Too Faced Flatbuk iPowder&Blush Brush Allık Fırçası: Yumuşak telleri ile cildinize zarar vermeden allık sürmenize yardımcı olacak bir üründür.

  • Too Faced Makyaj Paleti Jingle All WayI phone 5 Kılıf Hediyeli: 5 Çeşit allık seçeneği ile artık makyaj yapmanın tadına varabileceksiniz. Yanında İphone 5 kılıfı ise hediye.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.