sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

TLT Splenda

TLT Splenda özel olarak üretilmiştir. Diyabet hastalarında saç dökülmelerini engellemek için son teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Saç dökülmelerinin türlüce nedenleri sıralanabilir. Genel olarak baktığımızda, saç foliküllerinin sağlıklı beslenmesi için gerekli element yetersizliği ve yetersiz dolaşımı nedeniyle bölgeye ulaşamaması ve metabolizmada oluşan zehirli atıkların yine yetersiz dolaşımı nedeni ile temizlenememesi bölgede oluşan artıkların temizlenememesine neden olur. Böylece sonuç saç dökülmesi olmaktadır. TLT Splenda; diyabetikler için geliştirilmiş özel bir üründür. Diyabetin sebep olduğu zayıf kan dolaşımı nedeni ile saç köklerine yeterli derecede gitmeyen oksijen ve besinin ulaşmasını engelleyen içeriden ve dışarıdan kaynaklı serbest radikallerin olumsuz etkilerini, içeriğindeki bitkisel SPL Complex ile engeller ve saç derisi, foliküllerinin yeterli oksijen ile besin eksikliklerinin giderilmesini sağlar. Anti Irritasyon özelliği ile saçlı derideki kaşıntı, pullanma ve kuruluğu %100 engeller. Saçlı deriyi temizler ideal bakımını sağlar. Anti-Flamatuar bileşeni sayesinde yatıştırır. Terapötik nemlendirme sağlar.

İçeriğindeki aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde saç büyümesi başlar ve yüksek oranda büyüme sağlanır. Ayrıca dış hasarlara karşı koruyucu olan İçeriginde bulunan Vitis Vinifera Seed Extract, Pinct Noir üzümünden kazandırmış aktif sayesinde saç kurutma makinesinin ve diğer dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçlarınızı korur. Celyamin içeriği ile de, yıpranmış saçlardaki saç keratinini onarır ve saçların nemini optimize eder. Saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korur.

TLT Splenda Şampuanı; İsviçre ve Avusturya'daki laboratuvarlarda geliştirilmiş ve Avrupa'nın önde gelen uzmanları Dr. Volker Kahlhofer ve Dr. Erhard Diwald'in de önerileri ve Talat SAM tarafından formüle edilip geliştirilmiştir. Patentli bir üründür. Ürün formülasyonu esnasında içeriği %100 bitkisel olarak geliştirilmiştir. Yan etkisi bulunmamaktadır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.