x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
TLT Splenda
Sırala:

TLT Splenda

TLT Splenda özel olarak üretilmiştir. Diyabet hastalarında saç dökülmelerini engellemek için son teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Saç dökülmelerinin türlüce nedenleri sıralanabilir. Genel olarak baktığımızda, saç foliküllerinin sağlıklı beslenmesi için gerekli element yetersizliği ve yetersiz dolaşımı nedeniyle bölgeye ulaşamaması ve metabolizmada oluşan zehirli atıkların yine yetersiz dolaşımı nedeni ile temizlenememesi bölgede oluşan artıkların temizlenememesine neden olur. Böylece sonuç saç dökülmesi olmaktadır.

Diyabetik kişilere bakıldığında görülen tabloda diyabetli kişilerin kan dolaşımının kısmen bloke olması ile oluşan sirkülasyon zayıflığı ve dökülmenin dışında mevcut bakteriyel ve fungal kafa derisi enfeksiyonlarına yakalanma riskinin de sağlıklı kişilere oranla fazla olması dökülme yüzdesini artırır.

TLT Splenda; diyabetikler için geliştirilmiş özel bir üründür. Diyabetin sebep olduğu zayıf kan dolaşımı nedeni ile saç köklerine yeterli derecede gitmeyen oksijen ve besinin ulaşmasını engelleyen içeriden ve dışarıdan kaynaklı serbest radikallerin olumsuz etkilerini, içeriğindeki bitkisel SPL Complex ile engeller ve saç derisi, foliküllerinin yeterli oksijen ile besin eksikliklerinin giderilmesini sağlar. Anti Irritasyon özelliği ile saçlı derideki kaşıntı, pullanma ve kuruluğu %100 engeller. Saçlı deriyi temizler ideal bakımını sağlar. Anti-Flamatuar bileşeni sayesinde yatıştırır. Terapötik nemlendirme sağlar.

TLT Splenda Şampuanlarının İçeriği

İçeriğindeki aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde saç büyümesi başlar ve yüksek oranda büyüme sağlanır. Ayrıca dış hasarlara karşı koruyucu olan İçeriginde bulunan Vitis Vinifera Seed Extract, Pinct Noir üzümünden kazandırmış aktif sayesinde saç kurutma makinesinin ve diğer dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçlarınızı korur.

Celyamin içeriği ile de, yıpranmış saçlardaki saç keratinini onarır ve saçların nemini optimize eder. Saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korur.

TLT Splenda Şampuanı; İsviçre ve Avusturya'daki laboratuvarlarda geliştirilmiş ve Avrupa'nın önde gelen uzmanları Dr. Volker Kahlhofer ve Dr. Erhard Diwald'in de önerileri ve Talat SAM tarafından formüle edilip geliştirilmiştir. Patentli bir üründür. Ürün formülasyonu esnasında içeriği %100 bitkisel olarak geliştirilmiştir. Yan etkisi bulunmamaktadır.

Azelaic Acid ve Adenosine saç dökülmesini durdurur. Androjenler olarak bilinen ve erkeklik hormonlarının kadınlarda kalıtımsal ve genetik nedenlerle programlanmış olan saç kökleri üzerine anılan hormonu genetik bazı olayların ters gitmesi üzerine ters tepki yaparak saç köklerini tahrip eder. Azelaic Acid ve Adenosine bu aşamada meydana gelen saç dökülmelerini durdurur ve güçlenmelerini sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.