x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
TLT Med
Sırala:

TLT-Med ile Saç Dökülmelerine Son!

TLT-MED, Dr. Volker Kahlhofer ve Dr. Erhard Diwald'in önerileri doğrultusunda geliştirilmiş aynı zamanda Talat Sam tarafından da formüle edilmiştir. İsviçre ve Avustralya'daki labaratuvarlarda geliştirilen ürün patentlidir. Ürün içeriğine bakıldığında tamamen bitkisel olduğu görülmektedir. TLD-MED, genel içeriği bakımından, erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmelerine neden olan hormonal değişikliklerin saç köklerini tahribatı sırasında neden olan etkenleri durdurma özelliğine sahiptir.

Ürün saç foliküllerini uyararak güçlenmesini ve aktive edilmesini sağlar. Ürün, içermiş olduğu aktif substanslarla saç köklelerini besler ve derinin su kaybını azaltarak canlılığının devam etmesini sağlar. Ürün düzenli ve sürekli kullanım neticesinde saç dökülmelerini engelleyerek, saç köklerine gereken canlılığı kazandırmıştır. Saç ihtiyacı olan besinleri, üründen sağlamış ayrıca ekstra parlaklık, canlılık ve elastikiyet kazanmıştır. Ürün kepek oluşumunu azaltmış ve yenilenmesini engellemiştir. Değerleri ile saç derisinde ve ciltte uyum gösterdiği, tüketici kullanımı sonrasında herhangi bir alerjik reaksiyon görülmediği, güvenilir olduğu, yan etkisinin de olmadığı bilinmektedir.

Ürün içeriğini biraz daha yakından tanımak gerekirse;
  • TLT-MED, tamamen bitkisel bir üründür. Saçı koruyup besleyen ve sağlıklı büyümesini sağlayan içeriğindeki Panthenol (Pro-Vitamin 85), Biotin, Niocin (Vitamin PP), vitamin grubu ile saç dökülmesini önleyen bir şampuandır. Ürün saç dökülmesini durdurur ve deri tabakasını güçlendirir.
  • Farklı ürünleri göz önüne alırsak içeriğindeki maddelerin kimyasal olduğunu görürüz. Bu kimyasallar saç derisine nüfuz eder ve saç sağlığını bozarak saç dökülmesine neden olur. TLT-MED şampuanın aktif maddeleri bitkiseldir ve yan etkisi bulunmamaktadır.
Saç dökülmesinin nedenlerine bakacak olursak;

Normal dökülme olarak kabul edilen miktar günde 100-150 arası saç olarak bilinmektedir. Bu durum mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Genel olarak saçlar; erkeklik hormonlarının erkek ve kadınlarda, bir uyaran ile saç köklerini tahrip etmesiyle saç dökülmeleri meydana gelir. Sonucunda kellik ortaya çıkar. Başın arka kısmı bu durumdan fazla etkilenmez. Saçın doğru şekilde beslenmesi de önemlidir. Ayrıca saçtaki zehirli atıkların temizlenememesi sonucunda da dökülme olur.

Saçlar kişilerin bünye özelliklerine göre değişiklik gösterir. Hemen her iki kişiden birinin kafa derisindeki yağ bezleri normalden fazla yağ üretimi yapar. Yağlı bir ciltte ve kafa derisinde yağlanma neticesinde deri üzerindeki deliklerin tıkanması, saç foliküllerinin havasızlıktan boğulması söz konusu olur. Eğer saçlar uygun bir ürünle doğru bir şekilde temizlenmezse, deri üzerinde oluşan tabaka saçların zayıflamasına ve dökülerek kel kalmasına zemin hazırlar. Kafa derisi yağlı olan kişilerde kepeklenme sorunu olur.

Derinin kendini yenilemesi sonrasında altta kalan derinin canlılığını yitirmesi sonucunda kepeklenme meydana gelir. Saç dökülmelerinin farklı olarak sıralayabileceğimiz nedenleri; yanlış ürünlerin kullanımı, stres, hava, çevresel faktörler ve kirlilik, hastalıklar, hamilelik, sigara, alkol, güneş, deniz, tuzlu su gibi etkenle sıralanabilir. TLT MED, tamamen bitkisel içeriğiyle sık yıkanan saçlar, kepekli saçlar ve yıpranmış saçlar için üretmiş olduğu ürünleriyle tüketicilerin hizmetindedir. Saç dökülmelerine karşı geliştirmiş olduğu formülü ile destek amaçlı bir ürün niteliğindedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.