sadsad x
asdasd

The LifeCo Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

The LifeCo

Sağlıklı yaşam oldukça önemlidir. Bu aşamada sağlıklı yaşamamıza destek olacak çeşitli dışsal pozitif itici güçler vardır.Türkiye'de organizasyon olarak bunu başarmış ilk ve tek grup The Lifeco'dur.Sağlıklı yaşama destek olma amacı ile kurularak, geliştirdiği ürünlerini tüketicilerini sunuyor. En önemlisi de modern hayatın getirebileceği hastalıklara karşı bireyleri koruyor. Bunu yaparken doğal içerikli ürünlerden faydalanması da oldukça memnuniyet verici. Merkez birçok ihtiyaca karşılık veren, dünya çapında bir merkezdir. Kuruluş hikayesinde kısaca değinecek olursak; hikaye kurucu Ersin Pamuksüzer'in detoksu keşfetmesi ile başlamış. Bu yolculukta sağladığı keşiflerle elde ettiği faydaları herkesle paylaşmak isteyen marka kurucusu detoksun kendisini daha iyi hissetmesini sağladığını fark etmiş. Enerjisinin arttığını ve fazla kilolarından kurtulduğunu anlamış. Her açıdan olumlu bir geri dönüş sağlamış. Fiziksel ve mental açıdan durumu gayet pozitif yöne kaymış. Sonrasında insanlarla detoksu farklı bir biçimde buluşturmayı nasıl sağlayabileceğini düşünmüş ve yeni yaşam formu yaratacak bir merkez, kurumsal bir yapı kurma kararı almış. Hikaye hizmet vermek için gönüllü ve paylaşımcı bir hikaye. Bu noktada merkezin insanlar için farklı kategorilerde geliştirmiş olduğu The Lifeco ürünleri mevcut.

The Lifeco Besin Takviyeleri; sağlık sorunları, vücutta zamanla biriken toksinlerden ve asidik atıklardan oluşabiliyor. Himalaya Kristal Tuzu; kimyasal işlemden geçen tuzların etkilerine maruz kalmak istemiyorsanız tuzu da hayatınızdan çıkarmak istemiyorsanız kristal tuzları, özellikle de doğadaki en saf tuz olarak bilinen Himalaya tuzunu deneyebilirsiniz. Agave Şurubu; içecek ve yiyeceklerinizi tedirgin olmadan rahatça Agave Şurubu ile tatlandırabilirsiniz. Kan basıncınızı arttıran ve pankreas üzerinde olumsuz baskıya neden olan rafine şekeri bu doğal tatlandırıcı ile hayatınızdan tamamen çıkarabilirsiniz. Ağız ve Diş Sağlığı ürünleri: Dil Sıyırıcı ile ağızda ulaşılamayan bölgelere kadar dili etkili biçimde temizler. ağız sağlığını korumada oldukça önemli bir üründür. Dil sıyırıcı da diş fırçası gibi vazgeçilmez bir üründür. Uzmanlar ağızda meydana gelen diş eti rahatsızlıkları ve ağız kokusunun nedeninin dilde biriken bakteriler olduğunu vurgulamıştır. Bu noktada gerekliliğinin açık olduğu da görülür. Medikal Ürünler: Eleno Boyun Yastığı; Omurganın doğal kıvrımını ortaya koymak, omurga baskısını ortadan kaldırmak ve sırt kaslarını rahatlatmak için geliştirilmiş medikal bir üründür. Ağrıları giderir, stres, gerginlik ve baş ağrılarına çözüm bulur. Kan dolaşımını arttırır.

Aynı zamanda yetişkin ürünleri de bulunan marka, bu ürünleri ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Genel olarak bakıldığında, The Lifeco markası, sağlıklı olmak için uygulayabileceğiniz doğal ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Birçok kategorideki ürünleri ile sizler için komple bakım sağlıyor.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.