sadsad x
asdasd

Teremen Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Teremen

Vücudun normal bir fonksiyonu olan terleme olayı ısının vücutta normalin üzerinde seyretmesi durumunda ortaya çıkar. Isının dengelenmesi açısından terleme gereklidir. Beyin fonksiyonlarının yardımı ile gerçekleşen terleme aktif olarak 3 milyon sinyal ile bunu başarır. Terlemeyi sağlayan birden fazla durum söz konusunur. Terlemeyi kontrol altına almak için önerilen etkili marka Teremen, her türlü olumsuz etkiyi gidermeye ve cildi korumaya yardımcı olur. Sıcak ortamlar ve fiziksel aktiviter terlemeyi tetikler. Bunun yanı sıra sıcak havalar ve beslenme tercihleri de terleme düzeyini ve kalitesini belirler. Vücudu etkileyen her türlü uyaran terlemeye neden olabilmektedir. Aşırı terleme ile başa çıkma noktasında kullanılan Teremen ürünleri ile normalin 5 katı çalışan ter bezleri kontrol edilebilmektedir. Marka ürünlerini kadın ve erkekleri için ayrı olarak geliştirmiştir. Vücuttaki kapalı bölgeler için rahatlıkla kullanılan ürünleri ile gereken bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Uygun kouma sağlayan ürünleri ile bölgelerde mikropların yayılmasına izin verilmez ve bu tür etkiler engellenir. Kullanımı kolay olan ürünleri her dönem rahatlıkla kullanılabilir. Ürünler ciltte tahrişe neden olmaz, her türlü kokuyu vücuttan atar.

Teremen, erkek ve kadınlara özel olarak tasarlanmış tercihlere sahiptir. Özel içerikli ürünlerinden bahsetmek gerektiğinde Teremen Terleme Önleyici Sprey (Bayanlar İçin) 50 ml'den bahsedebiliriz. Ürün bayanların terleme sorununa yönelik olarak geliştirilmiştir. Kapalı olan bölgelerdeki aşırı terlemeyi aktif hale getirir. Vücudun kapalı yerlerindeki mikropların önlenmesine yardımcı olur. Cilt ile uyumludur ve kullanımı ile cilt tahriş olmaz, sağlıklı yapısını koruyarak bakıma yardım eder.

Bunun yanı sıra erkeklere özel olarak da gelişen ürün olan Teremen Terleme Önleyici Sprey (Erkekler İçin) 50 ml, vücuttaki kötü kokuların önlenmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımla terleme kontrol altına alınır. Vücutta bakteri oluşumuna izin vermez. yardımcı olur. Teremen Terleme Önleyici ürünleri terlemeye karşı gereken koruma sağlanır. Uzun süreli etkiler gerçekleştimek için Teremen markası rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.