sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Tangle Teezer

Londra menşeyili ünlü fırça markası Tangle Teezer Türkiye'de saç tasarımını en iyi şekilde gerçekleştirecek bir marka olarak karşımıza çıkar. Dünya çapında tercih edilenlerin başında yer alan marka kuaförlerin ve profesyonel imaj maker'ların önerdiği bir markadır. 2012 Queen’s Award ile Allure 2013 gibi güzellik ödüllerini toplayan Tangle Teezer tarak ve saç fırçası ürünleri ile saç bakımını en iyi noktaya taşır. Saç taramasını keyifli hale getiren ve kabus olmaktan çıkaran ürün saçların canlı ve parlak olmasına yardımcı olur. 5 ayrı çeşidi ile bakım sunar. Nemli ve ıslak olan saçların kopmadan, acımadan taranmasına yardımcı olan The Original; güzellik uzmanları tarafından kullanılan Salon Elit; uzun saçlara yönelik olarak Aqua Splash; sporda, ofiste, tatilde sürekli tercih edilebilecek olan ompact Styler ve bir de çocukların banyo sonrası saç tarama kabusunu keyifli bir alışkanlığa çevirecek olan Flowerpot'tur. Marka tarakları en karışık saçların bile kolaylıkla açılmasına yardımcı olur. Saçlardaki kırılmaları ve kopmaları giderir. Saç bakımının temelleri arasındaki saç tarama işlemi yapılırken bilinmesi gereken önemli noktalar vardır. Basit görünen tarama işlemi yanlış bilinen ve kaçırılan noktaları ortadan kaldırır.

Saçlar doğru şekilde taranmazsa ve doğru tarak seçimi yapılmazsa yıpranması kaçınılmazdır. Tarama işlemini doğru şekilde gerçekleştiren ürün banyo öncesi ve sonrasına saçları koruyarak bakım sağlar. Saçlar sabah kalkıldığında taranır ve duş sonrasında ıslanmış olan saçlarda kopmadan ve yıpranmadan taranabilmektedir. Saçlar ıslakken havlu yardımı ile ıslaklığı alınır ve nemli kalır. Marka tarakları saçların uçlarından başlayarak taranma imkanı sunar ve saçlar kolaylıkla şekil alır. Tangle Teezer karışık olan saçların açılmasına destek olur. Sağlıklı ve parlak olan saçların gelişmesine yardımcı olur. Uygun tasarımlı fırçalar yardımı ile dolaşmış olan saçların açılması mümkündür. Eski tarak ve saç fırçalarını uzun ve dolaşmış olan saçlarda kullanarak açılmalarına yardımcı olmak mümkündür. Saçların gereksiz yere dökülmesine izin vermez. Saçların yıpranmasına neden olan kötü dişli ve kalitesiz fırçalar düşünüldüğünde markanın geliştirdiği kaliteli ve ergonomik yapılı ürünler saçların yıpranmadan ve yorulmadan bakım sağlamasına yardımcı olur. Yani yanlış tarak seçimi saçta uygun olmayan şekller ve hasarlar oluşturur.

Özel olarak geliştirilmiş olan saç tarakları dolaşıklığı giderir ve saç tasarımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Saçların bakımlı ve canlı olmasını sağlamak için günlük olarak kullanılması gerekmektedir. Doğal saç bakımını en iyi şekilde gerçekleştiren ürünleri ile marka canlı saçlar geliştirir. Tangle Teezer ile saçlarınızı canlı ve hacimli şekilde oluşturmanız mümkündür. Ergonomik yapısı ve mükemmel dizaynı ile saçları koparmadan ve acı vermeden şekillendirir. Her türlü saça uygulanabilen ürün saçların düz ve bakımlı olmasına yardımcı olur. Tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde pratik ürünleri saçların tarama bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Saçlarınızın bakımlı ve canlı görünmesini istiyorsanız markanın taraklarını tercih edebilir ve düzenli kullanımla saçlara faydalı olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.