sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Syoss

Konunun uzmanları olan  kuaför ve saç stilistleri çok uzun senelere kadar giden tecrübe birikimleri ile  bu  profesyonel seviyedeki Syoss ürünlerinin yaratıcısı oldu.
 Alanında son derece uzman kimyager olan Hans Schwarzkopf 1898 yılında Almanya’ nın  Berlin şehrinde parfümeri bölümüne ait  ufak bir eczane açar. Kurduğu işin zamanı gelince dünyanın en popüler kozmetik firmalarından birine ait olucağını  hiç kimse tahmin edemezdi. 1995 senesinde dünyaca ünlü  Henkel  firması tarafından satın alınan Schwarzkopf , halen dünyamızın  en iyi kozmetik firmalarının arasında yer almakta. Henkel grubunun artık önemli bir parçası olan Schwarzkopf  satış ağını gititkçe daha da genişletti. Türkiye’de ise önemli bir erişim gücü arz eden firma eczacıbaşı grubu ile işbirliği içine  girerek Türkiyede ki yerini sabitlemiş , kuvetlendirmiş oldu.

Saçlarının bakımını yapmak isteyen genelde bayanlar için tavsiye edilen bu marka ürünleri çeşitli sebeplerden dolayı güneş ışığı almamış havasız bırakılmş , cansız , zayıf , yıpranmış bir halde gözüken kırık saçlar için son derece de etkilidir .
 Bütün bu olumsuz etkiler sonucunda  saç derisi yıpranır . Zamanla bu yıpranma ve havasızlık nedeni gibi problemlerden dolayı  saçlarda kırılma , kepeklenme , kaşıntı veya saç dökülmesi gibi problemlerle karşı karşıya kalınır. Profesyonel kuaförler  , saç uzmanları ,  güzellik uzmanları  ve stilistleri tarafından test edilerek içinde keratin primer  bulunduran syoss markası ,  saçları kökten uca geliştirir ve kuvetli bir şekilde güçlendirir.Yüksek kalitesi ile saçlarınıza her gün saç bakım merkezinden çıkmış gibi yeni bir çehre ve asalet , zarifet  katan görünüm elde ettirir. Saçlarınıza ilk kullanımdan sonra  iyi bir şekilde bakım sağlar ve saç derisinin problemli alanlarına müdahale ederek kepeği yok etmekte önemli rol oynar. Syoss' un saç tiplerinin yapısına göre beslenmesi için özel içeriklerle geliştirilmiş üstün performanslı karışımı , saçlara sağlıklı bir matlık ve karşı taraftan dikkat ve ilgi çeken bir görünüm kazandırır.Harikulade bir şekilde başarılı olan syoss şampuan saç bakım ürünlerinde adından gittikçe söz ettiren bir markadır.  Bu marka özel olarak üretilmiş içerikler sayesinde  güneş göremeyen , yıpranan , kurumuş , kırılmışlar saçların bakımını yapmak hedefiyle de tercihe edilen marka olmuştur.

Marka kullancıları  Syoss Onarıcı Terapi Şampuan’ nı kullandıklarında, kafa derilerinde ki yağ tabakalarına ortadan kaldırarak oldukça , etkili ve iyi geldiklerini ve saç kırılmalarını önüne geçerek engellediklerini beyan etmişlerdir . Bunun haricinde farklı kullanıcılarda , Syoss şampuanlarının kepek , saç dökülmesi , saç kuruması gibi sorunlarının önüne geçilebidiğinin artık  bu ürünlerle çok kolay olduğunu ve sosyal ortamalarda güvenlerinin gittikçe arttığını söylemişlerdir.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.