x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Syleance
Sırala:

Syleance

Selülit basit olarak derinin altında bulunan yağ dokusudur. Selülitin sebebi olan yağ dokusu derinin altındaki bağ dokusunu ters yöne doğru iterek cildi buruşuk, inişli çıkışlı ve bir portakal kabuğu görünümü almış gibi gösterir.Selülit oluşumuna sebep olan faktörler kan dolaşımını bozar. Selülitlenen cilt elastikliğini kaybeder. Selülit insan sağlığı açısından zararlı bir durum değildir. Fakat çoğu insanın selülitle ilgili sıkıntısı kötü bir görünüme sebebiyet vermesidir. Bu yüzden genel olarak kadınlar -keza selülit erkeklere nazaran kadınlarda daha çok görülmektedir- bu çirkin, krater gibi görünümlü dokudan kurtulmak isterler. Selülitinbir çok sebebi vardır.

Bunlardan en bilineni fazla kilolar ve genetik sebeplerdir. Ancak selülitçok zayıf insanlarda da görülür, kilo selülit için kesin bir kıstas değildir. Kötü beslenme, yavaş metabolizma, yetersiz fiziksel aktivite, hormonsal değişiklikler, yetersiz su tüketimi, vücuttaki fazla yağ oranı, fazla alkol ve kahve tüketimi, sigara kullanımı, cilt tabakasının kalınlığı ve cildinizin rengiselülite etki eden faktörlerdir. Tüm bu faktörleri yoluna sokarak selülitlerinizde azalma sağlayabilirsiniz. Ancak tüm bunlar dışında tedavinize etki edecek bazı başka faktörlerde vardır. Syleance Selülit Sorunlarına Yardımcı Jel’de bunlardan biridir.

1974 yılında kurulan bir biyolojik araştırma enstitüsü olan bir Fransız markası YvesPonroy markasının cilt bakım ürünlerinden biri olan Syleance Selülit Sorunlarına Yardımcı Jel, selülit probleminize iyi gelecek ve sizi kötü selülit görünümünden kurtaracak.

Syleance Selülit Sorunlarına Yardımcı Jel Hangi Amaçlarla Kullanılır?

  • Selülitli cilt görünümünde gözle görülür düzelme sağlar.
  • Oluşan pürüzlü dokunun, portakal kabuğu görünümünün düzelmesini sağlar.
  • Cildin sıkılaşmasında etkilidir.
  • Kan dolaşımını düzenleyerek selülit görünümüne engel olur.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.