x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Sxtiva
Sırala:

Sxtiva

Daha önceki senelerde cinsel sağlık ürünleri nsanlar üzerinde negatif etkiler yaratmıştı. Sxtiva ürünleri hayatınız , yaşamınızı gün içinde istedğiniz anda cinsel arzularınızı yerine getirmenin zor olmadığını herkez tarafından hür bir şekilde yaşayabileceğini kanıtlamıştır.

Yerli üretim olan Sxtiva ürünleri , kesinlikle yağ içermeyen ve uzun süren tesirli formülü ile vücudun tüm genital bölgelerinde doğal kayganlık sağladığı bilinen kayganlaştırıcı bir üründür. Ürünleri Avrupa Birliği üretim ve hijyen kuralları çerçevesine göre üretilerek CE sertifikasyonu ile piyasaya sürülmüştür. Vajinada olan kuruluklar, cinsel münasebeti zorlaştırmaktadır aynı zamanda tahriş ve yüzeysel hasarlanmaları ortaya çıkarmaktadır. Bu durumla karşılaşan bayanlar, rahat, güvenli ve kolay bir cinsel ilişkiye girememektedirler. Sxtiva kayganlaştırıcı jel ürünü içierğinde ki doğal billeşenleri istenilen şekilde kayganlığın sağlanmasına yadımcı olarak cinsel hayatınız rahat kolay ve güvenilir olmasını sağlar. Ürünlerin içeriğinde  Su , Carrageenan , Xanthan Gum , Gliserin , Panthenol (Vitamin B5), L-Arjinin, Panax Ginseng Ekstresi , Hexamidine Diisethionate , Capsaisin Ekstresi , Hydrogenated Castor Oil (PEG40) , Parfüm gibi bileşimler bulunur.

Hangi amaçlar doğrultusunda Sxtiva ürünleri tercih edilir ?

Kadınlarda cinsel tepkilerin ortaya çıkması ve bunun doğrultusunda cinsel organların ilişki için uyarılması cinsel ilişkide orgazma ulaşmayı sağlamaktadır. Aynı zamanda uyarılma güçlüğü hem cinsel isteği yükseltir dahasında cinsel ilişkiyi kuvetlendirir. Sxtiva Kayganlaştırıcı ürünleri kayganlaştırılmak istenilen vücut bölgelerine uygulanması gerektiği miktarda kadar uygulanır. Anal, vajinal ve oral seks için uygundur. Bilindiği kadarıyla uyarılma bozukluğu olan kadınlarda cinsel isteksizliğin yanı sıra ilişkide orgazm noktasına gelememe veya ağrı verici gibi sorunlar, problemler yakınmalar meydana gelebilir.

Bu gibi sorunlar ve çözülemeyen problemler sebebiyle aktif cinsel hayatı kötü bir yaşam standartı ile karşılaşmaktadırlar . İşte bu noktada Sxtiva uyarıcı jel araya girerek bu nedenlerin ortadan kaldırılmasında ve huzurlu , zevkli bir hayata ulaşılmasında bayanlarımızın imdadına koşmaktadır.

Neden Sxtiva ?

Sxtiva Uyarıcı Jel kadınların duyarlılığını arttırarak genital uyarılmanın kolaylaştırılmasına yardımcıdır. SXtiva'nın içeriğinin tamamen doğal maddelerden , karışımlardan oluşur ve bu meydana getirdikleri içerik dünyada tek olduğunu bilinmektedir ve içinde mevcut olan bitkisel maddelerin karışımı dünyada ilk olduğu onu daha önemli kılıyor.. İçinde ginseng ekstresi bulunmakta. Ginseng, yüzyıllar boyunca erkeklerde afrodizyak olarak kullanıldığı biliniyor.

Aslında ginsengin içerdiği maddeler , kadın metobalizmasına erkeklerden daha uygun olduğu bilinmektedir. Araştırmalar sonucunda ginseng maddesi’nin kadınlarda daha tesirli olması için ağız yolundan alınmak yerine, lokal bir şekilde uygulanmasını daha faydalı olduğunu görüldü. Cinsel yolla bulaşan hastalıkların yayılmasına neden olmasına engelleyen özellikleri ile tüm bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Sxtiva Kullanıcı Yorumları ?

Cinsel ilişki problemlerinde özellikle yeni evli bayanlar tarafından uygulama sonucu hakkında son derece olumlu yorumlar aldığı araştırmalar sonucunda öğrenilmiştir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.