x
-%10
SVR Topialyse Palpebral Cream Göz Çevresi Kremi 10 ml

SVR Topialyse Palpebral Cream Göz Çevresi Kremi 10 ml

Daha fazla SVR Laboratoires ürünü
Barkod: 3401398798963
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
89,00 TL
80,10 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : SVR Laboratoires
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 10 ml
Güncelleme Tarihi : 09.02.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Nem eksikliği olan kuru ciltler için geliştirilmiş göz bakım kremidir. Göz çevresinde oluşan morlukları, şişkinlikleri, kazayağı görünümlerini ve kırışıklıkları onararak pürüzsüzlüğe destek olur. Göz çevresine sağlıklı bir aydınlık kazandırır.
SVR Topialyse Palpebral Cream Göz Çevresi Kremi

Gözaltı morlukları çoğu insanın yaşadığı göz çevresi problemlerindendir. Göz çevresinde oluşan morluklar, koyu halkalar ve şişkinliklerin temel nedeni genetik faktörlerdir. Ancak kalıtsal faktörlerin yanında başka bazı faktörlerin de göz çevresi problemlerinin oluşmasında etkisi vardır. Başta kimyasal ilaç kullanımı olmak üzere birçok farklı neden sıralanabilir. Alerjiye eğilim göstermek, sigara ve alkol tüketmek, sigara içmediği halde sigara dumanına aşırı maruz kalmak göz çevresi problemlerinin oluşmasını tetiklemektedir. Göz çevresi problemlerinin en önemli nedenlerinden biri de uykusuzluk ve aşırı strestir.

Bu nedenler dolayısıyla başta gözaltlarında morarmalar ve koyu halkalar belirir ve göz çevresi problemleri zamanla ilerleme göstermeye başlar. Göz çevresi problemlerinden kurtulmak için uykunun iyi alınması, stresten uzak olunması, sigara ve alkol tüketimine son verilmesi gerekmektedir. Bu çözüm yolları günlük yaşam yoğunluğuna bakıldığında pek mümkün görünmediğinden dolayı; alternatif çözüm olarak bakım ürünlerine yönelim başlar. Göz çevresi morarma ve şişkinliklerine yapılacak iyi bir bakımla çözüm bulunabilir. Bu bakımı ise SVR Topialyse Palpebral Cream Göz Çevresi Kremi sunuyor.

SVR Topialyse Palpebral Cream Göz Çevresi Kremi Özellikleri

Nem eksikliği olan ve atopiye eğilimli cilt tipleri üzerinde kullanıma uygundur. Kuru ciltler üzerinde yatıştırıcı özelliğe sahip olan SVR Topialyse Palpebral Cream göz çevresine etkili bir bakım sunar. Hassasiyet gösteren göz çevresinin nemlendirir ve göz çevresinin beslenmesini sağlar. Gözaltlarındaki şişkinliğin, morlukların ve kızarıklıkların minimum düzeye indirilmesine destek olur.

Kimyasal madde içeriği azaltılmış olduğundan dolayı göz çevresinde hasarlara neden olmaz. Dermatolojik kontroller altında teste tabi tutulmuş olup etkisi ispatlanmıştır. Parfüm ve paraben içermez. Kullanım talimatına uygun olarak düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde kısa sürede fark edilir biçimde etki gösterir. Hipoalerjenik niteliktedir. Göz çevresi uzun vadede rahatlama etkisine girer.
Kullanımı: Temizlenmiş göz çevresine parmak uçları yardımıyla masaj yaparak uygulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.