sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Supersmile

SuperSmile şirketin mevcut başkanı ve CEO su konumunda olan Lucia Smigel tarafından 1987 senesinde kuruldu. Diş sağlığı alanında Lucia Smigel’in eşi IrwinSmigel tarafından çeşitli ağız ve diş sağlığı bakım ürünleri formüle edilmeye başlandı ve firma kısa zaman içinde büyüme gösterdi. Firma henüz kurulmadan ilk patentli beyazlatıcı diş macunu formülünü geliştiren Dr. IrwinSmigel bağımsız olarak bile geniş bir kitleye adını duyurmayı başarmıştı. Diş sararması ve diş sorunlarının temel nedenini ağız temizliğinin yetersizliği oluşturur.Ancak ağız hijyenine önem verilmemesi diş problemlerinin tek nedeni değildir. Bunun yanında bazı kalıtsal özelliklerden dolayı da dişlerde sararma başta olmak üzere çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. SuperSmile her iki durumda da diş sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır. SuperSmile’ın etkili biçimde formüle edilmiş ürünleri kısa zamanda beklenmedik sayıda satış yaparak milyonlarca kişinin kullanımına sunuldu. Ayrıca bugün onlarca ülkede ağız ve diş sağlığı bakım ürünleri satışında özel bir çizgi haline gelen SuperSmile, diş sağlığına önem veren ve çevresine sağlıklı gülüşler saçmak isteyen çoğu insanın gözdesi oldu.

Kozmetik diş hekimlerince "1 numaralı beyazlatma sistemi”olarak nitelendirilen SuperSmile, dişlere etkili bir temizlik sunarken hassas diş etlerine zarar vermiyor. Dişler üzerindeki eşsiz yeteneği her geçen gün geliştirilen yeni ürünler formüle etmek için, SuperSmile uzmanları büyük bir titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Diş üzerinde oluşan plakların azalması için üretilen SuperSmile ürünleri dişin kendine has yapısına zarar vermeden etkili bir bakım sunuyor.Türkiye’de de zamanla dağıtım ağını genişleten SuperSmile kısa sürede oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Estetik dişçiliğin yaratıcısı unvanına layık görülen IrwinSmigel tarafından formüle edilen İlk Patentli Beyazlatıcı Diş Macunu SuperSmile ürünleri Türkiye pazarında da büyük ilgiyle satışa sunuldu. Tüm yetkili satış noktalarında kolaylıkla bulunabilecek olan SuperSmile ürünleri diş sağlığı alanında "2006 Yılının En İyi Buluşu” ödülüne layık görüldü. Ayrıca beyazlatıcı diş bakım ürünleri alanında 3 sene üst üste aldığı ödüllerle de kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamıştır.

Diş sararması ve diğer ağız ve diş sağlığı problemlerine çözüm bulmak için öncelikle ağız hijyenine dikkat edilmelidir. Bu amaçla kullanılan diş macunları ve gargaralar dikkatle seçilmelidir. Aksi halde diş sağlığı zedelenir ve ilerleyen zamanlarda daha önemli sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. SuperSmile diş yüzeyini nazikçe temizler ve dişlerin sağlıkla beyazlamasını sağlar.Müşteri memnuniyeti ve sağlığını odağına alan SuperSmile, hitap ettiği müşteri kesiminin her bakımdan takdirini kazanmıştır. Ayrıca Amerika Diş Hekimleri Topluluğu (ADA) tarafından onaylanmıştır. Profesyonel uzmanları ve özverili çalışanlarıyla ürün yelpazesini genişletmeye devam eden SuperSmile, sıradan diş beyazlatma yöntemlerinin aksine dişlere zarar vermez ve çeşitli ağız sağlığı problemlerine yol açmaz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.