sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sudden Change

Sudden Change, Amerika’nın en fazla tercih edilen markaları arasındadır. Kozmetik sektöründe geliştirdiği ürünlerle pazardaki yerini sağlamlaştıran marka mucizevi etkileriyle ilgi odağıdır. Seçkin marka, ürünleriyle bir gençlik iksiri durumundadır. Sudden Change, göz kremleri, yüz maskeleri, nemlendiriciler gibi kozmetik ürünleri ile tüketicilere kaliteli bir hizmet sunuyor. Hepimiz biliyoruz ki, yüz bakımı fazlasıyla önemlidir. Günlük hayatın zorlukları arasında hasar gören cildimize doğru bakım yapmak mecburi bir hal almıştır. Stres, hava şartları, beslenme şekli, çeşitli rahatsızlıklar gibi faktörlerin yol açtığı cilt kusurları doğru bir bakımla düzenli bir şekilde yapıldığında ortadan kalkar. Doğru ürün tercihleri için doğru markaları seçmek önemli bir adımdır.

Yüzümüze bakım uygulamak için belirli bir yol vardır elbet. Temizleme jeli kullanarak cilt temizlenir, sonrasında tonik ve nemlendirici ile de bakım uygulanır. Belirli aralıklarla yapılan maske ile de cilt derinden bir temizleme işlemi görür. Cilt ferahlar ve rahatlar. Bunun yanında yaşla beraber gelişen ve yüzde meydana gelen bazı deformasyonlara karşı da bakım ürünleri geliştirilmiştir. Kırışıklıklar, ince çizgiler, cilt lekeleri, morluklar gibi yüz ve çevresinde olabilecek sorunlara karşı geliştirilmiş bu ürünleri doğru bir şekilde kullanarak bu etkilerin ortadan kalkması sağlanabilir.Bakım uygulama işlemine geçilmeden önce seçilmesi gereken marka ve ürünler çok önemlidir. Doğru marka doğru bakım demektir. Doğru bakım için seçilen ürünlerin titizlikle belirlenmesi gerekir. Sudden Change markası geliştirmiş olduğu ürünlerle doğru bakımı sağlar.

Sudden Change Sıkılaştırıcı Göz Kapağı Kremi göz kapağı çevresindeki deformasyonları önlemeye yönelik olarak geliştirilmiştir.Sudden Change Yeşil Çaylı Onarıcı Göz Kremi, göz çevresindeki morlukları gidermede oldukça etkili olan bir kremdir. Göz kremi sayesinde hasarlı noktalar onarılarak eski formuna kavuşabilmektedir.Sudden Change Sıkılaştırıcı Gözaltı Serumu ile göz altı bölgesinin sıkılaşmasına ve gergin forma kavuşmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımı ile doğru bakım yaparak, istenilen sonuç elde edilmiş olur.Sudden Change Yoğum Resterasyon-Nemlendirici, cildin daha parlak ve pürüzsüz olması için markanın nemlendiricisi oldukça işe yaramaktadır. Kuru ve hasarlı ciltlere derinden etki ederek neme doyuran ürün, tüm ciltler için uygundur.Sudden Change Yeşil Çaylı Cilt Yenileyici ve Nemlendirici Yüz Maskesi ile cildi derinden temizleyerek ferahlık kazandırabilirsiniz. 

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.