x
sadsad x
asdasd
Stop Grey Beyazlık Giderici Losyon

Stop Grey Beyazlık Giderici Losyon

Daha fazla Stop Grey ürünü
Barkod: 8019971012440
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
129,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Stop Grey
Ürün Serisi : Beyaz Saç Gidericiler
Boyut : 125 ml
Güncelleme Tarihi : 28.06.2018 - Perşembe 
Özet Bilgi : Saçın doğal reng,ne kavuşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir losyondur. Saçlarda oluşan beyaz renklerden koyu renge geçiş sağlayarak doğal bir görünüme destek olur. Boya içermeyen formülü saça zarar vermez. Kullanımından itibaren 3 veya 4 hafta sonra etkisini göstermektedir.
Stop Grey Beyazlık Giderici Losyon

Doğal içerik, eşsiz etki…

Saç beyazlığı giderici losyondur.

Saç beyazlığını ortadan kaldırmaya ve saçın doğal rengine kavuşmasına yardımcı olmaya yarayan özel tasarım losyondur. Beyazlanan saç bölgelerinde etkilidir. Saçın doğal rengine döndürülme işlemini gerçekleştirir. Deride leke yapmayan yapıya sahiptir. Saçında beyazlık bulunan kadın ve erkek herkes için ideal üründür. Beyazlıklardan kurtulmak isteyenlerin en çok tercih ettiği üründür. 10 ve 30 gün arasında gözle görülebilir etki sağlamaktadır. Saç yapısına göre değişim hızı gerçekleşse de etkisi nihayetinde sağlanmaktadır. Stop Grey Beyazlık Giderici Losyon kullanımı oldukça kolay olan, hafif ve şeffaf yapıda losyondur. Kalıcı etkiye sahip boya içermeyen formüle sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere birçok ülkede en çok tercih edilen beyazlık giderici üründür.

Saçlara Etkisi

Beyaz renkten koyu renge doğal görünüm gerçekleştirir. Saçlara hiçbir zarar vermeden değişim sağlar. Kullanımından itibaren etkisi 3 veya 4 hafta sonra görülebilmektedir. İstenilen tona saçı kavuşturur.

Uygulandığı Bölge

Saç yüzeyine, kök ve boylarına uygulanır. Beyazlığın olduğu kısımlara ağırlık verilmelidir.

Kullanım Şekli

Her sabah şampuanla yıkanmış ve iyice durulanmış saçlara uygulanır.

Evvela saçlar temizlenmelidir. Sonra şişe iyice çalkalanmalı ve kuru haldeyken saçlara uygulanmalıdır. Avuç içerisine azami miktarda alınıp saça sürülür. Hafifçe tüm saça dağıtılana kadar saça sürülür. Beyaz kalması istenilen kısımlar varsa o bölgelere uygulanmamalıdır. Sonra istenildiği şekilde saçlar taranır ve eller bol suyla temizlenir. Saçlar sonrasında saç kurutma makinesiyle kurutulabilir veya şekillendirilebilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Her sabah yıkanmış, temizlenmiş ve kurutulmuş saçlara azami miktarda uygulanır. Elle sürüldükten sonra eller iyice yıkanmalıdır. Saçların yeniden beyazlamasını önlemek için, saçlar istenilen tona ulaştığında haftada 2 veya 3 defa uygulanabilir. Her zaman temiz ve kuru haldeki saçlara uygulama yapılmalıdır.

Not: “Ürün sadece saçlara yönelik geliştirilmiş olup farklı vücut bölgelerinde kullanılamaz. Gözlerden ve ağız kısımlarından uzak tutulmalıdır.”
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.