sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Starwhite

Dünyada lider konumda olan cinsel ürün üreten kozmetik firmalarından olan Cobeco , kadınlarda özel bölgelerin renk uyumsuzluğunu ortadan kaldıran Star White kremi , 2008 yılında tüketiciler için piyasaya sürüldü. Bu zamana kadar binlerce tüketicisi olan Star White' in müşteri memnuniyeti doğrultusnda potansiyeli oldukça yüksek. Epilasyon , ağda , koltuk altı tıraş gibi  hem erkeklere hem de kadınlara özel  uygulamalar ile güneş ışınları sorunları , yaşlanma , ilaç kullanımı , hamilelik gibi problemlerden sebebiyet olan özel bölgelerde oluşan kararmaları meydandan kaldıran bu marka , dengeli kullanımdan sonra kısa zamanda bu bölgelerde ışıltılı bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor. Ürünün içeriğinde  Aloe Vera , Argan Yağı , Greyfurt , Limon , Yeşilçay , Adaçayı , Ebegümeci , Meyan Kökü , Jojoba , Ozonlu Zeytinyağı, Salisilik Asit,Laktik Asit , Sitrik Asit , Bisabolol , Vitamin A , Vitamin B3 , Vitamin B6 , Vitamin E bileşnleri bulunuyor.

Cildin rengini dengeleyen meyan kökü özü , peeling etkisine sahip salisilik asit, hassas bölgeler için uygun bir Alfa Hidroksi Asit çeşidi  olan laktik asit ve sitrik asit , Star White Krem' de bulunan renk açıcı doğal karışımlardır. İçeriğinde mevcut olan  Aloe ise cildi nemlendirmeye ve hassasiyeti fazlaca gidermeye yardımcı olur. 

Star white krem Sabah ve akşam olmak üzere problemli bölgelere uygulanır. Ter temiz cilde uygulanması etkisini arttırır. Hassas, narin bölgeler için özel olarak formüle edilmiş olan Star White , kesinlikle istenmeyen yan etkiler yaratmaz. Cildininiz  durumunuza ve probleminizin miktarına göre ürünü problem meydandan kalkana kadar kullanabilirsiniz. Tüy alım işlemlerinden birkaç saat sonra , cildinizdeki hassasiyet ortadan kalkınca ürünü kullanmanız tavsiye edilir.Unisex olan Star White krem’ i kadınlar ve erkekler kullanabilir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.