sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Star Bust

Star Bust markası, 10 yılı aşkın tecrübesiyle her daim müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermiş, gelişen teknolojileri takip ederek ürünlerinde bunları kullanmaya çalışmış, sürekli yenilenerek müşterilerini ve firmasını dinamik tutmuş, yurt içi ve yurt dışı pazarında kendine iyi bir yer edinmiş  olan Sanal Medikal Ltd. Şti.’nin bir alt markasıdır. 

Star Bust markasının, Star Bust göğüs kremi isimli ürünü, hiçbir yan etki bırakmadan ve tamamıyla nano teknoloji laboratuvarlarında sınanmış olan içeriğiyle göğüsleri daha düzgün ve pürüzsüz yapmaya yardımcı olur. İçeriğinde tamamen bitki östrojenlerinden doğal bir şekilde ortaya çıkarılmış ve vücudunuzu göğüs dokusunun büyümesi ve şekillenmesi için uyaran pito-östrojenleri yani bitkisel östrojenleri içerir. Star Bust Göğüs Kremi bu doğal içeriği ile güvenle doku büyümesini ve gelişmesini destekler. Star Bust Göğüs Kremi pek çok laboratuvar onayını almış ve dünya çapında ünlülerin dahi kullandığı ürünlerden olmuştur. Hiçbir yan etki içermez. Ürünün düzenli kullanılması uzmanlarca önerilir. Ayrıca hiçbir göğüs sıkıntısı olmayan kişilerinde kullanmasında bir sakınca yoktur. Göğüsün ileriki yıllarda sarkmasına da engel olur. Tüm cilt tiplerine uygundur.
Uzmanlar kullanımının göğüslere yeterli miktarda yapılması ve kesinlikle göğüs dışında bir bölgeye kullanılmaması konusunda uyarılarda bulunuyorlar. 3 kutu sonunda kesin etkiye ulaşacağınızı söyleyen uzmanlar düzenli ve istikrarlı bir biçimde aksatmadan kullanılmasından yanadırlar. Göz ağız ve burun bölgesine kesinlikle temas ettirilmemelidir.Günde sabah akşam iki defa kullanılma ve yeterli miktarda sadece göğüslere sürülmelidir. Sürdükten sonra kremin iyice deri altına emilmesi sağlanmalı ve ardından dairesel masajlarla desteklenmelidir. Uygulamadan önce, uygulanacak olan göğüs bölgesinin ılık bir havluyla silinmesini ve temiz hale getirilmesini öneren uzmanlar, gelen bildirimler sonucunda dairesel masaj hareketlerinin, kesin etkiye büyük katkı sağladığını söylemişlerdir.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.