x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Star Bust
Sırala:

Star Bust

Star Bust markası, 10 yılı aşkın tecrübesiyle her daim müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına kulak vermiş, gelişen teknolojileri takip ederek ürünlerinde bunları kullanmaya çalışmış, sürekli yenilenerek müşterilerini ve firmasını dinamik tutmuş, yurt içi ve yurt dışı pazarında kendine iyi bir yer edinmiş  olan Sanal Medikal Ltd. Şti.’nin bir alt markasıdır. Firma genel olarak, tüy dökücü  ürünler, orgazm kolaylaştırıcı ve geçiktirici ürünler ve göğüs büyütücü ürünlerin üretimini yapmaktadır. Bu ürünlerden biri olan Star Bust’ta göğüs büyütücü bir kremdir.

Star Bust Ürünleri

Star Bust markasının, Star Bust göğüs kremi isimli ürünü, hiçbir yan etki bırakmadan ve tamamıyla nano teknoloji laboratuvarlarında sınanmış olan içeriğiyle göğüsleri daha düzgün ve pürüzsüz yapmayı amaçlamaktadır.  Ergenlik dönemi sırasında bir kadının vücudu yeni doku gelişimine yardım eden ve kadınlık hormonu olarak adlandırılan östrojen hormonu salgılar.
 
Bu hormon kadınların göğüslerinin şeklini, boyutunu, dolgunluğunu ve sıkılığını oluşturur. Östrojen hormonunun türlü sebeplerle az salgılandığı durumlarda, göğüsler küçük, biçimsiz ve bazen sarkık olacaktır. Star Bust Göğüs Kremi bu problemler için üretilmiştir. Etkileri arasında göğüs büyütme, ergenlik döneminden ötürü sıkıntılı çıkmış olan göğüslerin pürüzlerini giderme, dolgun ve estetik gösterme gibi, bu sıkıntıları yaşayan kadınlara çözüm olacak etkiler vardır.

Star Bust Göğüs Kremi, kesinlikle hormon içermez. İçeriğinde tamamen bitki östrojenlerinden doğal bir şekilde ortaya çıkarılmış ve vücudunuzu göğüs dokusunun büyümesi ve şekillenmesi için uyaran pito-östrojenleri yani bitkisel östrojenleri içerir. Star Bust Göğüs Kremi bu doğal içeriği ile güvenle doku büyümesini ve gelişmesini destekler.

Neden Star Bust Göğüs Kremi?

Star Bust Göğüs Kremi pek çok laboratuvar onayını almış ve dünya çapında ünlülerin dahi kullandığı ürünlerden olmuştur. Hiçbir yan etki içermez. Ürünün düzenli kullanılması uzmanlarca önerilir. Ayrıca hiçbir göğüs sıkıntısı olmayan kişilerinde kullanmasında bir sakınca yoktur.
 
Göğüsün ileriki yıllarda sarkmasına da engel olur. Tüm cilt tiplerine uygundur ve ten üzerinde nefes alabilen bir tabaka oluşturup cildin nem kaybını engelleyip gözenekleri açar. Sağlık bakanlığından izne sahiptir ve uzmanlar tarafından önerilir.

Star Bust Göğüs Kremi Kullanımı

Uzmanlar kullanımının göğüslere yeterli miktarda yapılması ve kesinlikle göğüs dışında bir bölgeye kullanılmaması konusunda uyarılarda bulunuyorlar. 3 kutu sonunda kesin etkiye ulaşacağınızı söyleyen uzmanlar düzenli ve istikrarlı bir biçimde aksatmadan kullanılmasından yanadırlar. Göz ağız ve burun bölgesine kesinlikle temas ettirilmemelidir. 
 

Günde sabah akşam iki defa kullanılma ve yeterli miktarda sadece göğüslere sürülmelidir. Sürdükten sonra kremin iyice deri altına emilmesi sağlanmalı ve ardından dairesel masajlarla desteklenmelidir. Uygulamadan önce, uygulanacak olan göğüs bölgesinin ılık bir havluyla silinmesini ve temiz hale getirilmesini öneren uzmanlar, gelen bildirimler sonucunda dairesel masaj hareketlerinin, kesin etkiye büyük katkı sağladığını söylemişlerdir.  Laboratuvar ortamında denenmiş olan bu nano teknolojinin son harikası ürün hakkında hiçbir yan etki bildirilmemiştir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.