x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Stag 9000
Sırala:

Stag 9000

Avrupa’dan ithal edilen Stag 9000 Delay Sprey Formen geciktirici erken boşalma sorunu olan tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. İçeriği bitkiseldir ve Coryophylli Oleum, Karanfil Yağı, Viola Odorata, Nane Yaprağı Yağı, Sesami Oleum ve Susam Yağından oluşmaktadır. Bu bileşenlerin hiçbir yan etkisi yoktur.

Bazı erkeklerde erken boşalma sorunu görülmektedir. Araştırmalar sonucu %80 oranında görüldüğü bilinmektedir. Erken boşalma sorunu yaşayan bireyler psikolojik olarak; depresyon, anksiyete, mutsuzluk, utanç duygusu gibi rahatsızlıklar yaşarlar. Erken boşalma her yaşta görülebilir. Daha çok gençlerde görülmektedir. Bu durumun ortaya çıkışı herhangi bir zaman diliminde gerçekleşebilir. Bu durum dönemsel olabileceği gibi, süreklilikte gösterebilir.

Yaşanan erken boşalma durumu strese sebep olarak partneri de olumsuz şekilde etkiler. Olumsuz olarak yaşanan bu durum devamlılık olacak düşüncesi ile sürekli bir mutsuzluk yaratır. Belirtildiği gibi erken boşalma sorunu dönemsel olabileceği gibi sürekli de olabilir. Kalıcı olan erken boşalma sorunu, cinsel hayatı ve cinsel duyguları köreltir ve ciddi ölçüde zarar verir. Birbirlerinden soğuma noktasına kadar gelebilirler.

Erken boşalma durumu erkeğin ilişki anında kontrolünü kaybetmesi ile oluşur. İlişki öncesi, hemen sonrasında boşalma erken boşalma olarak tanımlanabilir. Bu durumda erkek istemli kontrolünü kaybederek denetlemesini yapamamaktadır. Cinsel açıdan sağlıklı bir bireyde kontrol mekanizması vardır. Denetimini tam olarak yapabilmektedir. Sağlıklı bir ilişki ve sonrası, uyarılma ve haz durumunda iken ilişkiyi sürdürmek ve dilediğinde boşalma sağlamaktır. Erkek bu zamanlarda farklı tercihler yaparak bazen denetiminde olarak uzun süre ilişkiye devam ederken bazen daha hızlı olmak isteyebilir. Ancak burada önemli olan belirtildiği gibi kontrollü olunmasıdır.

Erken boşalma sorunu yaşayan bireyler, denetimli olarak boşalamazlar. Zamanlarını kendileri belirleyemezler. Kontrol edemeden uyarıldıkları anda istemsiz olarak boşalırlar. Bu durum %70 oranında ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Nedenlerine bakacak olursak; psikolojik nedenler, yanlış cinsel tecrübeler, stres, anksiyete, performansın yüksek olması gerekliliği endişesi, cinsel birleşmeye verdiği önem, düzensiz cinsel ilişki, tecrübesizlik, yanlış mastürbasyon deneyimleri, yanlış inançlar, partnerin isteksizliği, yorgunluk, korku, üzüntü gibi duyguların bazı zamanlarda yoğunlaşması ve bedenin buna tepkisi, ilişki sırasında partneri memnun etmek isterken denetimi kaybetmesi gibi sebepler erken boşalmaya neden olabilmektedir.

Bu durumu ortadan kaldırmak için bazı ürünler kullanılabilir. Stag 9000 Delay Sprey Formen Geciktirici Sprey ile erken boşalma sorununu ortadan kaldırabilir, sağlıklı bir cinsel hayata kavuşmanızı sağlayabilir.

Stag 9000 Lubricant Kayganlaştırıcı Jel, vajinal kuruluğun önüne geçerek ilişki sırasında ağrı ve acı hissedilmesini engeller. Bazı dönemlerde kadınlarda görülebilen vajina kuruluğunu Stag 9000 Lubricant Kayganlaştırıcı Jel ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Özelliklerine bakılacak olursa; Stag 9000 Lubricant Kayganlaştırıcı Jel, vajina girişinde bulunan ve rahim ağzında bulunan bartholin ve skene bezleri adı verilen salgı bezleri sümüksü kıvamda salgı salgılar. Vajinada kayganlık meydana gelir. Tamamen vajina sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Bazı kozmetik ürünlerinde enfeksiyon kapılması olasılığı vardır. Cilde uyumlu olan Stag 9000 Lubricant Kayganlaştırıcı Jel, CE sertifikasına da sahiptir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.