x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Sport Vitamins
Sırala:

Sport Vitamins

Cinsel sağlık ürünleri herkez tarafından bilindiği üzere ürünleri  insanlar tarafından ön yargı şeklinde bir tabu halindeydi. Sport Vitamins geciktirici istediğinizde yaşayabileceğiniz cinsel deneyimleri erişilemez bir düş olmaktan çıkartıp herkesin rahatça yaşabileceği bir tecrübe oluşturmaktadır.
 

Erken boşalma problemi  , sorunları birçok erkeği ciddi şekilde kaygılandıran problemlerin başında  gelir , özellikle  çocuk planlayan çiftlerde bu önemli  problem olma ötesinde hayati bir sorun olmuştur. Erken boşalmanın tanımını yaparsak şunu söyleyebiliriz erkeğin eşi ya da partneri ile orgazma varmadan çok önce boşalmasına erken boşalma deriz .
 
Araştırmalar sonucu ortaya çıkan  erkeklerin yüzde 33' ü erken boşalma hayal kırıklığıyla ile yüzleşmişlerdir, erkeklerin yüzde 88' i bugüne kadar erken boşalma sorunu yaşamıştır, erkeklerin sadece ama sadece  %1' i erken boşalma sorunu olduğunu kabul etmekte ve saklamamaktadırlar ,  aile içi boşanmaların yüzde 36' sı erken boşalma problemleri neden olmaktadır,  peki bu problemleri sizde yaşıyormusunuz , çok kısa süre içinde boşalacağınız  hissine kapılıyormusunuz.
 
Erken boşalma konusunda utanılcak bir durum görüyormusunuz? Partnerinizin erken boşalmanızdan nefret ettiğini düşünüyor musunuz? Hiç orgazmı istediğiniz kadar çok uzatmanın ne kadar güzel olacağını hayal ettiniz mi? Sport Vitamins geciktirici sprey erken boşalma problemlerinizi , sıkıntılarını , sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırıyor.

Sport Vitamins Ürünleri

Bu  geciktirici sprey’in özelliği  ile ortalama 45 dakikaya kadar geç boşalma sağlarsınız , erken boşalma problemleri çok sık rastlanan aynı şekilde  en kolay tedavi edilebilen cinsel problemler arasında bulunuyor. Psikolojik destektedavi metodları ve bir kaç basit yöntemle erken boşalma endişesinden kurtulup , sek yaşamınızı sizin için yine doğal bir zevk , doyum haline  gelmesini sağlarsınız.
 
Örneğin  sevdiğiniz insanla birliktesiniz, adrenalin dolu ve heyecanlısınız, bir bakmışsınız istediğiniz her şey planlı gitmiyor, heyecanınız üst seviyedeyken birden durmak zorunda kalıyorsunuz. Çünkü eşiniz ya da partneriniz hiç beklemediğiniz bir zaman da erken boşalma’nın önüne geçemiyor ve sevişmeniz tam başlamışken sona eriyor.
 
Çabuk boşalma problemi nedenlerinden bilindiği üzere cinsel terapi görmek için psikologlara , uzmanlara  başvuran çiftlerin yaşadığı en yaygın problem.Uzmanlar tarafından bu konuda yapılan araştırmalar her iki erkekten birinin hayatının belli bir dönemlerinde , evrimlerinde erken boşalma problemi ile yüz yüze  geldiğini söylüyor. Aslında erken boşalma insandan insana farklılık gösteren bir sıkıntı.


Bazıları kişiler 30 saniyede boşalırken , bu durum diğer insanlarda çok  uzun sürebiliyor. Uzmanlar ortalama seks zamanının evli erkekler için 3 dakika olduğunu söylüyor, Esasında partneriniz ,eşiniz  sevişmeye ibaşlar başlamaz bitirmiyorsa erken boşalma sorunu yok demektir. İşte bu durumdas Sport Vitamins devreye girerek  erken boşalma kabusunuzda sizi kurtarır. Bu harika ürün sayesinde 45 dakikalık süreye kadar geç boşalma sağlarsınız.

Neden Sport Vitamins?

Yasal olarak satılan bu kaliteli cinsen sağlık ürünü  Sport Vitamins geciktirici spreyin etkisi kullanan kişiler tarafından kanıtlanmıştır. Ayrıca geciktirici spreyin hiçbir yan etkisi olmadığı görülmüştür. Partnerleriyle , eşleriyle ilişki sırasında yaşanan erken boşalma problemini ortadan kaldırıdığı için sports vitamins sprey gün geçtikte tercih edilmeye devam etmiştir.

Sport Vitamins Kullanıcı Yorumları?

lişki süresi 1- 2 dakika gibi çok kısa  sürede biten kişiler ürünü kullandıktan sonra maksimim sevişme sürelerinin 1 saate yakın uzadıklarını anlatmışlardır. Diğer taraftan bazı kişilerde artık hayatlarında kabus olmuş , cinsel yaşam strandartlarının aşağıları indiği erken  boşalma probleminde bu ürünle kurtulduklarını söylemişlerdir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.