x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
South Beach
Sırala:

South Beach

Yılların tecrübesini yüksek kalite ile birleştiren South Beach Cilt Çözümleri, ürünlerini vücudunuzun en hassas bölgeleri için özel olarak formüle etmiştir. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan South Beach markası, vücudunuzun hassas bölgeleri düşünülerek hazırlanmış bir ürünler sunar. Bu tür sorunlarınızdan kurtulmanız için güvenle kullanılabilir.Vücudunuzdaki kararmalardan dolayı artık kendinizi kötü hissetmeniz gerekmiyor. İnsanların vücutlarının özel bölgelerinde oluşan; çeşitli kararmaların, leke ve kötü görüntünün önüne geçmek için tasarlanan South Beach Lightening jel, South Beach renk açıcı vücut sütü kullanımının ardından, bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı oluyor.

South Beach ürünleri, kollar & bacaklar, sırt & karın, göğüsler & kalçalar, yüz & eller, dizler & dirsekler için kullanılabilir. Kararmalar , güneş lekeleri , yaşlanma lekeleri , diğer cilt lekeleri gibi lekelerde etkilidir. Pek çok kadın ve de erkek bu soruna ne yazık ki sahip. Hepimiz vücudumuzun, özellikle de en özel bölgelerinin, en iyi şekilde görünmesini istiyoruz. Artık Southe Beach’in etkili içerikli ürünlerini güvenle kullanarak, bu sayede kararma sorunlarından tamamen kurtulabilirsiniz. South Beach ürünleri, bu sorunların kalıcı olarak ortadan kaybolmasını sağladığı gibi, özgüven sorunu yaşayan kişilerin, bu problemlerinden kurtulmasına da imkan veriyor, artık yazın dilediğiniz kıyafetleri özgürce giyebileceksiniz South Beach renk açıcı vücut sütü ve vücut jeli tüm cilt tiplerine uygundur. Üstelik muhteşem kokusuyla vücudunuzda hoş ve doğal bir parfüm etkisi yaratır.

South Beach Ürünleri nasıl kullanılmalıdır?

South Beach Vücut sütünü, en iyi sonuç için, günde iki kere vücuttaki sorunlu bölgelere uygulayın (sabah, akşam). Doğrudan temiz ve kuru cilde gerektiği kadar kaplayacak şekilde sürün. İstenilen sonuç alınana kadar south beach renk açıcı vücut sütü 'nüuygulamaya devam edin. İlk haftadan itibaren farklılıkları siz de görmeye başlayacaksınız. Sonuçlar kişinin cilt durumuna göre farklılık gösterir. Hamileler ve emziren anneler için önerilmez. South Beach Lightening jel de, her cilt tipine uygun kullanım için formüle edilmiştir.

Günde 2 kez uygulanma tavsiyesi olan ürün, doğrudan sorunlu olan ve temiz ve kuru olan bölgeye sürülür. Genital bölgeler, bikini bölgesi, koltuk altları, yüz lekeleri, yanıklar, anal bölge, yara izleri gibi sorunlu bölgeleriniz için kullanılabilmektedir. Kullanmadan önce South Beach Lightening jel’i çalkalarsanız, çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. South Beach Lightening jel, istediğiniz sonucun ortaya çıkması süresince kullanılabilir. South Beach Roll-On for Underarms koltukaltı kararmalarını önleyen roll-on’u koltukaltınıza uygulayın, bölgeyi tamamen kaplayacak miktarda kullanın.

Parmaklarınız yardımıyla ürünün cildiniz tarafından emilimini sağlayın. Cildiniz tarafından kolayca emilir, çabuk kurur. Yağlı ya da yağışkan etki bırakmaz. Kıyafetinizde iz bırakmaz. Anında etkisi sayesinde koltukaltlarınız hayalini kurdunuz görünüme kavuşacak. İstenilen sonuç alınana kadar uygulamaya devam edin. Sonuçlar kişinin cilt durumuna göre farklılık gösterir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.