x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Solar
Sırala:

Solar

Gündelik yaşamın stresi ve psikolojik birçok nedenden ötürü çiftlerin cinsel yaşamlarında bir çok sorun meydana gelebiliyor. Bunlardan bazıları geç sertleşme ve ereksiyonunu erken kaybetme gibi sonuçlar doğurabiliyor. Yaşanan bu sorunlar ise cinsel yaşamda mutsuzluk ve hoşnutsuzluk yaratabiliyor. Çiftler arasında birçok probeleme yol açan bu küçük sorunlara ufak çözümlerle yaklaşmak artık çok daha kolay.

Titreşimli Penis Halkasi. Daha sert ereksiyon yaşamanıza ve geç boşalmanıza yardımcı olabilir. Titreşim özelliği sayesinde partnerinizin daha fazla zevk almasına yardımcı olabilir.

Yaşadığınız problemlere kısmi çözümler sunabilecek ve partnerinizle daha uzun süre ve sağlıklı bir ilişki kurmanızı sağlamaya yardımcı olacak Solar Titreşim Halkası’ dır. Erkeğin penisine takarak kullanabildiği bu ürün, hem erkeğe hem de bayana ekstra zevk verebilmektedir. Halka şeklinde titreşimli bir uyarıcı olan Solar Titreşim Halkası, özel bir tasarıma sahiptir. Cinsel ilişkide süreyi uzatarak ve zevki yükselterek ilişkinizi doruk noktasına çıkarabilirsiniz. Özel olarak üretilmiş bu ürün sizi ve cinsel yaşamınızı son derece mutlu kılabilir.

Cinsel aktivitedeki çiftler arasındaki zevk ve tatmin duygusunu artırmak için kullanılabilen Solar Titreşim Halkası, çiftler arasındaki cinsel ilişkiyi daha eğlenceli hale getirebilmektedir. Erkeklerde geç boşalmaya, bayanlarda ise orgazmı çabuklaştırmaya yardımcıdır.

Solar Titreşim Halkası Kullanımı

Erkek cinsel organına Solar Titreşim Halkası’nın tırtıklı kısmı üste gelecek biçimde yerleştirilerek birleşme sağlanmalıdır. Titreşimli bir etkileşimi olan bu halkanın açma kapama düğmesi bulunmaktadır. Bu şekilde kolayca kontrol edilebilmektedir.

Bayanların klitorisine denk gelen Solar Titreşim Halkası, bayanı uyararak ilişkiden daha fazla almasını sağlamaktadır. Rahat kullanım ve elastik bir yapıya sahip olan bu halka, prezervatiflerle birlikte de kullanılabilmektedir. Prezervatifle birlikte kullanımın herhangi bir sakıncası olmamaktadır.

Cinsel birleşme sırasında kullanılan, daha fazla haz odaklı, pille çalışan halka şeklinde titreşimli bir uyarıcıdır. Esnek ve yumuşak dokusundaki özel dizaynı, çiftler arasındaki cinsel ilişkiyi daha zevkli ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Solar Titreşimli Halka, çiftlerin bireysel ihtiyaçlarına göre yumuşak esnek dokulu pil haznesinden yaydığı güçlü titreşimleri ve farklı kabarcık noktalarıyla samimiyet hissini arttırmaktadır. Solar titreşimli halka erkek cinsel organına titreşim kısmı üst kısma gelecek şekilde takılır. Açma-kapama düğmeli titreşimli hazne güven ve emniyetli bir şekilde çalışmakta ve kadınlarda klitoral stimülasyon etki göstermektedir. Özel dizaynı ile erkeğin orgazmını geciktirir ve kadınların hassas bölgelerini uyararak cinsel ilişkiyi hem daha zevkli hem de eğlenceli hale getirir.

Solar Titreşimli Halka, cinsel ilişki esnasında çiftler arasındaki ortak memnuniyeti artırmak için özel tasarlanmış olup güçlü titreşimleri ile haz duygusunu maksimum seviyede artırmaktadır.

Ürün Özellikleri

Süper esnek ve yumuşak dokulu 100% love clone silikondan imal edilmiştir.

Kaliteli ve yüksek esneklik sağlayan yapısı son derece rahat bir kullanım sağlar. Özel olarak tasarlanmış tırtırlı uç kısmı kadınlarda klitorisi güçlü titreşimlerle uyararak, ilişkiden daha fazla zevk almalarını sağlar. Orgazm süresini çabuklaştırır. Esnek halkası ile her boyuttaki cinsel organa uyumludur. Prezervatifle veya tek olarak kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Cinsel yolla bulaşan hastalıkları ve gebeliği engellemez bunun için prezervatifle kullanılması tavsiye edilmektedir. Kadınların tek başına, terapi yada orgazm amaçlı kullanımına uygundur. Silikon yada lateks alerjisi olanların kullanması tavsiye edilmez. Kapalı haznedeki küçük piller sayesinde emniyetli bir şekilde çalışır. 50 dakika süren pil ömrü cinsel ilişkinin uzamasına yardımcı olur. Ürünün pili değiştirilemez, kullanım ömrü dolduktan sonra çöpe atınız. Sağlığınız içinde ürün bittikten sonra kullanılmaması gereklidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.