x
Solante Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ 150 ml

Solante Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ 150 ml

Daha fazla Solante ürünü
Barkod: 8699278060087
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
99,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Solante
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 21.02.2017 - Salı
Özet Bilgi : Güneşin zararlı ışınları ciltte lekelenmelere, renk tonu farklılıklarına, kızarıklıklara ve de kırışıklıklara neden olabilmektedir. Bu hasarlı görünüm de erken yaşlanma için basamak oluşturabilir. Solante Güneş Koruyucu Losyon işte bu olumsuzlukları asgari düzeye indirerek cilt bakımını gerçekleştirerek pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm sağlar.
Solante Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+

Cildi güneşe karşı koruyan losyondur.Güneş ışınlarının zararlarına karşı cildi koruyan etkili bir losyondur. Erken yaşlanma gibi cilt hasarlarının engellenmesine yardımcıdır. İçeriğinde bulunan güneş karşıtı özellikli maddeler sayesinde güneşe karşı daimi koruma sağlar. Bütün cilt tiplerine uygun özellikte, kullanımı kolay güvenli üründür. Hassas ciltler için de oldukça uygundur.

Bilindiği gibi güneşin UV ışınları genleri etkilemekte ve bazı gençlik proteinlerin sentezinde azalmaya neden olmaktadır. Bunun akabinde ise ciltte kırışıklıklar, ince çizgiler görülmeye başlar. Solante Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ ürünü, bu sorunlara karşı cildi koruyup güçlendirir. Cildin genç kalmasına yardımcı olur. Losyon yağsız, suya dayanıklı ve hipoalerjeniktir. Kesinlikle parfüm ve renklendirici madde ihtiva etmez. Ürünün bilindik bir yan etkisi bulunmamaktadır. Solante SPF 50+ Koruyucu Losyon, Uvinul A+, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit ve Antilökin–6 içerir. Ayrıca E Vitamini, Üzüm Çekirdeği özü ve Cassia alata ile zenginleştirilmiş ve de Gliserin, Pantenol maddeleriyle de güçlendirilmiştir.

Vücuttaki Etkisi: Cildi güneşe ve güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Erken yaşlanmayı engeller ve cilt hasarlarını onarmaya çalışır. Cilt lekelerine karşı savaşır. Güneşin her türlü yan etkisini ortadan kaldırır ve cilde canlılık, aydınlık ve sağlık kazandırır.

Uygulanan Bölge: Umumi ve mahalli vücut bölgeleri haricinde bütün vücut bölgelerine uygulanabilir.

Kullanım Şekli: Evvela sabun veya köpükle cilt yıkanarak iyice temizlenir. Sonra tamamen kurulanıp cilde güneş koruyucu losyon uygulanır. Losyon, güneşe çıkmadan 15 dakika önce oval hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Eşit oranda dağılımına da dikkat etmek gerekir. Sonrasında durulama ve kurulama yapılmaz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkılmadan en az 15 dakika önce uygulanır. Azami miktarda eşit biçimde cilde uygulanır. Yüzme, yıkanma ve terleme gibi durumlarda ürün tekrardan uygulanmalıdır.

Not: “Kaşıntı önleyici nitelikte Solante Irrita Güneş Koruyucu Losyon SPF 30+ Kaşıntı Önleyici gibi ürünler de kullanılabilir. İlk kullanımda ciltte yanma veya batma hissi duyulabilir. Olağan bir durum olduğu için uygulamaya devam edilmelidir.”

Uyarı: “Göz ve göz çevresinden, umumi mahrem bölgelerinden uzak tutulmalıdır.”
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.