x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Slique
Sırala:

Slique

Slique(slik diye okunur ve pürüzsüz anlamına gelir), basit cımbız kadar kolay kullanım ve kuaförlerdeki hizmet kadar etkili ve profesyonel bir şekilde iple tüylerinizden kurtulmanızı sağlıyor. Basit ve ergonomik tasarımı ile cımbızdan 10 kat daha etkili olan Slique, Amerika’da satış rekorları kırarak güzellik salonu konforunu evinizde yaşamanızı sağlıyor.İple tüylerinizi almanın birçok avantajı vardır. Slique, sir ve benzeri yöntemlerin ciltte yarattığı sivilce ve tahriş problemlerini ortadan kaldırarak, hızlı, temiz ve etkili bir çözüm sağlar.

Neden Slique?

Asya ve Orta Doğu’da eski zamanlardan beri tercih edilen iple tüy alma yöntemi, Slique ile modern zamanların da en çok tercih edilen güzellik yöntemlerinden biri haline geliyor. Son zamanlarda Avrupa ve Amerika’da da iple tüy alma moda olmaya başlamıştır. İple tüy alma salonları her yerde açılmaya başlamıştır ve gitgide daha fazla kadın bu yöntemi keşfetmekte ve vazgeçememektedir.Şimdiye dek iple tüy alma bir tüy alan, bir de alınan olmak üzere iki kişi gerektiren bir işlemdi ve bunu ancak bu işi bilen kişiler yapabiliyordu. Ancak Slique ile kuaföre veya güzellik salonlarına gitmeniz gerekmez.

Slique tüm dünyadaki kadınlar kendi kendilerine evlerinde iple tüylerini alabilsinler diye icat edilmiştir. Slique’in çalışma şekli tıpkı kuaförlerde veya güzellik salonlarındaki profesyoneller gibi bir ipin ilmik yapılıp tüylerin bu ilmikte sıkıştırılarak alınması şeklinde tarif edilebilir. Tüyleri kökünden alır. Amacına tam anlamıyla hizmet eden bir yöntemdir. Slique’in makas benzeri tutma yerlerine bastıkça ilmik olmuş ipin hareket ettiğini görürsünüz. Bir seferinde tek tüy alabilen cımbızların aksine, Slique bir seferinde tam bir sıra tüyü alır.

Slique Nasıl Kullanılmalıdır?

Sir ve ağda kullanımında olduğu gibi tüylerinizin uzamasını beklemek zorunda değilsiniz. Tüy görünür hale gelir gelmez iple alabilirsiniz.. İple tüy almanın harika bir tüy alma yöntemi olmasının sebeplerinden biri budur. Çok kısa tüyleri almak için normal kalınlıktaki ipi kullanmanızı tavsiye ederiz.Slique ergonomik olarak dizayn edilmiştir ve birkaç denemeden sonra el alışkanlığı kazanarak, özellikle yüz bölgesi, parmaklar gibi küçük alanlardaki tüylerin alınması için çok uygundur. Slique’in kaş altında veya bikini bölgesinde kullanımını önermiyoruz, çünkü bu bölgeler çok hassastır.

Ancak alıştıktan sonra, istediğiniz her yerde Slique kullanabilirsiniz.Kaşlarınızın üzerinde ve iki kaşın arasındaki bölgede Slique kullanabilirsiniz. Kaş altı bölgesi çok hassas olduğundan ve siz tek elinizle bu bölgeyi yeterince geremeyeceğinizden kaş altında kullanım için değildir. Kaşlarda kullanmadan önce parmaklar eller gibi başka bölgelerde kullanıp el alışkanlığı edinmenizi tavsiye ederiz.Slique kutusunun içinde 10 yedek ip geliyor. Çok uzun süre kullanabilirsiz. Tüylerinizin kalınlığına ve sıklığına göre kullanım sıklığınız değişebilir.

Şunu bilmelisiniz ki, her bir ip çok kez kullanıma yöneliktir.Slique kullanmak için herhangi bir kreme ihtiyacınız yoktur. Ancak cildiniz Slique kullanmadan önce tamamen kuru ve temiz olmalıdır. Kullanımdan bir süre sonra da bir nemlendirici sürerseniz cildiniz daha güzel görünür. Artık istediğiniz zaman, yüzünüzde herhangi bir tüy çıktığında Slique kullanacak ve bu işi yaptırmak için para ve zaman harcama sıkıntısına girmeyeceksiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.