sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
550,00 TL
522,50 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
700,00 TL
595,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Skinceuticals Retinol İçeren Ürünler


Skinceuticals Retinol Ürünleri hücrelerin yenilenmesini ve canlı görünümünü kolaylaştırır. Bu sayede ölü hücre sayısı azalarak, genç hücreler artar. Bu durum da cildin daha genç ve pürüzsüz görülmesini sağlamaktadır. Kırışık ve çatlağa bağlı olarak ortaya çıkan yaşlanmayı anında durdurarak cildin gençleşmesine yönelik çalışmaları ürün kullanımından itibaren fark etmeniz mümkündür. Hassas ciltler için retinol 0.3; normal ciltler içinse retinol 0.5 ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler almış olduğu numaralara göre içerik değişimine tabidir.

Skinceuticals Retinol Ürünleri ciltte meydana gelen güneş ya da yaş almadan kaynaklı olarak herhangi bir lekeyi anında yok etme durumunu göstermektedir. Bu sayede retinol farkı ile her zaman genç kalabilir ve gençliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Hücre yenilenmesine bağlı olarak yapılan çalışmalarda retinol ürünleri hedeflenen bölgeye eşit şekilde dağıttığınız zaman maksimum düzeyde etki gösterecektir. Retinol ürünleri hem serum hem de krem formunda bulmanız mümkündür. Bu ürünleri istenilen bölgeye eşit miktarda dağıttığınız zaman anında etkiyi gösterecektir.

Ürün kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli kural, retinolün güneş ışığına göstermiş olduğu tepkinin negatif düzeyde olmasıdır. Bunun için bu ürünleri gece kullanmanız ve karanlık ortamda kalmanız sonucunda bütün gece etkisini maksimum düzeyde göstermiş olacaktır. Eğer Skinceuticals Retinol Ürünleri kullanımını gece kremi şeklinde yapmıyor iseniz, gündüz kullanımda ekstra özellikli güneş koruyucu kremler ile kullanmanız halinde etkili sonuç alabilirsiniz. Ürünün kullanması temizlenmiş ve ıslak olmayan cilde eşit şartlarda uygulama şeklindedir. Oldukça kolay uygulama alanı olan retinol ürünleri; ürünün içeriğine ve istenilen miktara göre kullanmanız mümkündür. Kesin ve tam sonuç için, ürün kullanımını dikkatli okumanızı ve istenilen oranda uygulama işlemi yapmanızı tavsiye ederiz.

Skinceuticals Retinol Ürünleri temini için sizler de ender güvenilir adreslerden biri olan www.narecza.com adresi ile alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle indirimli ürünlerden anında haberdar olabileceğiniz gibi uygun ödeme kolaylıklarını da adresimizden temin edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir ulaşım, orijinal ve kaliteli ürünler ile birleştiği zaman sizlere her zaman sağlıklı ürünler sunmaktayız. Hem sağlıklı hem de cilt için özel ürünler içeren internet adresimizi incelemeyi unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı