x
Siva Derm Leke Kremi 50 ml

Siva Derm Leke Kremi 50 ml

Daha fazla Siva Derm ürünü
Barkod: 8699986260182
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
100,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Siva Derm
Ürün Serisi : Cilt Lekeleri
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 26.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Koyu lekeli ciltlerde lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Cilde canlılık ve parlaklık sağlayan ürün, cilt lekelerini giderici bakımı destekler. Cilt tonunu düzeltici etki sunan Siva Derm Leke Kremi 50 ml, cilt ile uyumludur, tahriş ve hasarların oluşmasına izin vermez. Güçlü etkisi ile üstün korumaya destekler. Lekeleri gideren ürün ciltte pürüzsüz ve sağlıklı bir bakım sağlar. Ürün sabah ve akşam uygun ölçüde cilt yüzeyine uygulanır.
Siva Derm Leke Kremi 50 ml

Ciltte meydana gelen kahverengi lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Yaşlılık, akne, yara gibi lekelerin giderilmesinde etkili sonuçlar geliştirir. Ciltteki mevcut lekeleri yok eder, ciltte birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Siva Derm Leke Kremi 50 ml, gözle görülen koyu lekelerin oluşmasını engeller ve oluşanlarında giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca, gözle görülür güneş kaynaklı olan hasarlarında giderilmesine destek sunar. Güneşin neden olduğu izlerin, lekelerin oluşmasına izin vermez, cildin filtrelenmesine yardımcı olur ve renk tutarlılığı destekler. Cildin pürüzsüz ve canlı olmasına yardımcı olur. Etkili ve temiz cilt geliştiren ürün, düzenli kullanımla nemlendirici ve besleyici bakım imkanını destekler. Koruyucu bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir.

Siva Derm Leke Kremi 50 ml Özellikleri:

Cilt yüzeyinde ortaya çıkan koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Leke karşıtı yoğun bakım sunan ürün gözle görülür kahverengi lekeleri ciltten uzaklaştırır. Cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi koruyan ürün, hasarlara karşı üstün korumaya imkan tanır. Sağlıklı cilt gelişimine destek olur. Ürün, cilt lekelerini azaltır. Siva Derm Leke Kremi 50 ml, ton farklılıklarını gideren özelliği ile cilde homojen bir görünüm sağlar. Ciltteki solgun görünümü giderir ve cilde canlılık kazandırır. Cildi aydınlatan krem, dermatolojik olarak test edilmiştir ve parfüm ve paraben içermez.

Vücuda Etkisi: Cilt yüzeyinde oluşan her türlü koyu lekeleri giderici bakımı destekler. Gözle görülen lekeleri ortadan kaldırır ve yeni oluşumların engellenmesine destek olur. Güneş kaynaklı lekeleri önler ve koruyucu, düzeltici etki gerçekleştirir. Maksimum düzeyde etkili bakım sunan ürünle cilt lekelerinin giderilmesi mümkün hale gelir.

Uygulanan Bölge: Koyu leke karşıtı bakım kremi cilt yüzeyine uygulanır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilt yüzeyine dairesel masaj hareketleri ile uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktarda ürün sabah ve akşam uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması gerekmektedir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.