x
Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM

Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM

Daha fazla Siva Derm ürünü
Barkod: 8699862600149
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
78,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Siva Derm
Ürün Serisi : Takviye Edici Gıdalar
Boyut : 1000 ml
Güncelleme Tarihi : 06.10.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Tedaviye destek amacıyla üretilen, gümüşün en saf haliye suyun karışımından elde edilen alternatif tıp ürünüdür. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan ürün ilaç değildir. Formülü tamamen doğaldır. Ürün kullanılırken alkol ve sarımsaktan uzak durulmalıdır.
Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM

Ciltte akne oluşumunu önler. Cildin nem dengesini koruyarak, cildi yumuşatır ve besler. Cilde canlılık veren ürün ter bezlerinin neden olduğu terleme bölgelerine de etki ederek bakterilerin oluşumunu engeller. Bunun yanında birçok rahatsızlığı ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirilmiş, etkili sonuç veren tamamen doğal bir karışım olan Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 40 PPM tedaviye destek amaçlı bir üründür.

Gümüş suyu, gümüşün en saf haliyle bir araya gelerek etkileşime geçen su ve Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 40 PPM farklı yarar sağlar.

Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM Özellikleri 

  • Bakterilere karşı savaşır.
  • Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM ciddi tedavilere destek amaçlı kullanılan bir üründür.
  • Sedef tedavisinde kullanılabilir.
  • Mantar problemini ortadan kaldırmada etkilidir.
  • Kullanımı sırasında sarımsak ve alkolden uzak durulmalıdır.
  • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM Kullanımı

Gümüş suyu bir ilaç olmamakla birlikte içeriği tamamen doğaldır. Kullanımını gerçekleştirirken kesinlikle sarımsak ve alkol alınmamalıdır. Herkes tarafından kullanılabilmektedir. Her rahatsızlığa uygulanacak miktar ve süre farklılık göstermektedir. Kullanım talimatına dikkat ederek kullanılmalıdır.
Ürün 1000 ml'dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.