sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Sinoz

Sinoz markası Türkiye’de üretilmektedir. Önemli bir marka olan Sinoz cilt ürünleri üreten birçok marka ile karşılaştırılmayacak kadar önemli ürünlere sahiptir. Birden fazla alt alanda çalışmaları olan Sinoz birçok soruna birden eğilerek çözüm önerileri için detaylı çalışma ve araştırmalar sürdürmektedir. Lekeler, kuru ciltler, yüz ve vücut kremleri ile farklı sorunlara çözüm arayan ve gelişme kaydederek pazarını sürekli geliştiren bir marka. Güvenle kullanabileceğiniz bir kurumsal şirkettir.

Sinoz ürünlerini, ileride cilt kırışıklığı ve cilt lekelerine maruz kalmak istemeyen, cildin nem ve yağ dengesini korumak isteyen, cildini her zaman temiz, duru ve sağlıklı tutmak isteyen, var olan kırışıklık ve cilt lekelerinin görünümünü azaltmak isteyen herkes güvenle kullanabilir.

Ürünlerimizin bütünü için söyleyebileceğimiz şey şudur ki son derece güvenilirler. Sağlık Bakanlığı denetiminde ve onayında olan tesislerimizde son derece sağlıklı ve bilimsel şekilde üretilen ürünlerimiz aynı zamanda ISO-9001 ve TSE belgelerine sahip bir şekilde el değmeden üretilmektedir. Ürünlerimizin gerekli laboratuvar testleri yapılmış, Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmıştır. Sinoz krem 2011 yılı tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. Sinoz ürünlerinin içeriklerinde cilde zararlı kimyasal maddeler bulunmaz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.