sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sigvaris

Varis çorabı son yıllarda damarlarında sorun yaşayan bir çok insanın sorunlarını giderici etkisiyle önemi artan bir ürün olma özelliğine kavuşmuştur. Sigvaris ürünleri ile varis çorabı üretiminde tüm dünya ölçeğinde prestij sahibi bir konumdadır. Sigvaris kendisine hedef olarak "Her gün bir adım daha” sloganını belirleyerek pozisyonunu devamlı geliştirmeye gayret ediyor. İsviçre’de kurulan Sigvaris başarılı ve uzun bir geçmişi geride bıraktı. Şirket 2014 yılında 150. Yılını kutladı. İsviçre de kurulan bir şirket olan Sigvaris, medikal kompresyon çoraplarının üretiminde dünya lideridir. Şirket İsviçre’nin Zürih kantonunu Winterthur şehrinde 1864 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 100 yıldır, Sigvaris İsviçre'de ve yurtdışında satılan "lastik-elastik tekstil" ürünlerini üretti.

Eskiden insanların en büyük şikayetlerinden birisi haline gelen sıkıcı, rahatsız edici ve hoş görünmeyen varis çorapları idi günümüzde daha fazla imkan ve seçenek bulunması sebebiyle öyle bir sorun artık yaşanmıyor. Sigvaris çorapları elastik olup bacaklarını sararak dışarı taşmış olan damarları cilt altına toplamaya yardımcı olur.

Çoraplarınızı kullanmaya başlamadan önce mutlaka bir hekime muayene olarak hekiminizin gerekirse ayak ölçünüzü, varis yoğunluğunu göz önünde bulundurarak kullanmanız gereken model ve basınç türünü önerecektir. Çünkü tüm çoraplar her hastaya uymaz fayda yerine aksine zarar bile verebilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.