x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Signal
Sırala:

Signal

Signal, Ağız Bakım pazarındaki ünlü bir markadır. Signal Türkiye pazarına 1984 yılında diş macunları ile giriş yapmıştır. Pazarın ilk kırmızı beyaz çizgili ürünü olan iki renkli diş macununu piyasaya sürmüştür. 1988 yılında ise diş fırçalarını piyasaya sürmüştür.

Signal piyasaya çıktığı ilk günden bu yana tüm bireylerin ağız ve diş bakımını sağlamıştır. Uzman ve güvenilir olan marka Signal geliştirdiği yenilikçi ürünleri ile piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır. Signal kullandığı son teknoloji le piyasada lider markalar arasındadır. Sağlıklı nesiller yetiştirmek amacı ile çocuk ve gençlere önem vermektedir.

Sağlıklı ağız ve diş bakımınızı Signal ile gerçekleştirebilirsiniz. Diş macunu ve fırçaları ile ağız ve diş sağlığını korumak amacı ile üretilen Signal sağlıklı dişlere kavuşmanız için her zaman yanınızda olan dev bir markadır. Ağız ve diş sağlığı oldukça önemlidir. Ancak insanlar diş bakımını her zaman ikinci plana atmaktadırlar. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır. Hayatı doğrudan tehdit etmediği gerekçesi ile gereken önem verilmemektedir.

Sindirim kanalı girişi olan ağız içerisindeki olumsuzluklar diş sağlığının bozulmasına, sindirimin olumsuz olarak etkilenmesine neden olmaktadır. Ağıza alınan besinler çiğnenerek tükürükle karışır ve yutulmaya, sindirime hazır hale getirilir. Tat alma organı olan dilin; çiğneme, yutma, konuşma gibi çok önemli yan görevleri de bulunmaktadır.

Dişlerin besinleri parçalaması ve öğütülmesi görevlerinin yanı sıra konuşmada ve görünümde önemli etkileri vardır. Dişleri eksik olan kişiler bazı sesleri çıkarmada zorluk çekebilirler. Dişlerin gelişim süreci içerisinde ilk çıkan süt dişleri, daha sonra yerlerini kalıcı dişlere bırakır. Ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Diş eti hastalıkları kimi zaman diş yuvasının bulunduğu çene kemiğinin erimesine kadar ilerleyen bir etki yapabilir.
 
Diş sağlığının bozulması vücuttaki diğer organları da etkileyebilir. Dişler tüm sistemi olumsuz etkileyebilecek sürekli enfeksiyon odağı olabilecek, kalp, böbrek, eklemler vb. yapılarda da önemli sağlık sorunlarına neden olabilmektedirler. Kısaca dişlerde meydana gelen sağlık sorunları enfeksiyonlara kaynaklık edebilirler. Ağızda ve dişlerde yapısal ve işlevsel herhangi bir bozukluğun olmaması, ağız ve dişlerin görevlerini tam olarak yapabilmeleri durumu "ağız ve diş sağlığı”nın varlığını gösterir.

Bu noktada ağız ve diş sağlığını korumamız birincil görevimizdir. Diş ve diş eti bakımını yaparken doğru marka ve düzenli bakım uygulaması yapılmalıdır. Diş hastalıkları ve diş sağlığının korunması açısından erken tanının önemi bilinmektedir. Bu nedenle muayene oldukça önemlidir. Yılda iki kez kontrol gerçekleştirilmelidir.

Diş çürümelerinin önlenmesinde sularda yeterli flor olması, düzenli olarak dişlerin fırçalanması, diş ipi kullanılması, aşırı tatlı ve şekerli yiyeceklerden olabildiğince kaçınma bunlar yendiğinde mutlaka dişlerin fırçalanması, diş hekimi kontrollerine gidilmesi temel uygulamalardır. Diş eti hastalıklarının önlenmesinde de diş fırçalama ve düzenli diş hekimi kontrolleri önemlidir.

Düzenli bakımdan bahsettik. Bunu sağlamanın en önemli yolu, düzenli fırçalamadan geçer. Önerebileceğimiz etkili ürün, Signal White Now Ice Cool Mint Diş Macunu günlük bakım için uygundur. Günlük kullanıma uygun ve florürlü içeriği sayesinde dişlerde tam koruma sağlar. Ürünün tadı ek olarak ağzınızda yoğun bir tazelik hissi yaratır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.