x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Shıatsu
Sırala:

SHIATSU YETİŞKİN ÜRÜNLERİ

Dünyanın en ünlü cinsel ürünler üreticisi Shiatsu hot markasıdır. Cinsel bağlarını ilişkilerini renklendirerek, farklılıklar katarak ya da yoğun bir zevk yaşayarak şehvetlendirmek isteyen çiftler için hot firmasının shiatsu laboratuarlarında çalışan mühendisler Shiatsu ürünlerini geliştirmişlerdir. Ürünler, Avusturya da bulunan hot tesislerinde üretilmekte ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı izni ve denetimiyle ithal edilmektedir. Gizli aşk bahçesi serisi olan shiatsu ailesine katılan luxury body oil ürünü afrodizyak içerikli masaj yağları,Shiatsu luxury body oil afrodizyak masaj yağı cinsel ilişkilerine farklılık katarak daha sıcak ve şehvetli geceler yaşamak isteyen çiftlere muhteşem bir çözüm olacak. Shiatsu luxury masaj yağının bir diğer özelliği de yenilebilir özellikte bir shiatsu masaj yağı olmasıdır. Afrodizyak Masaj Yağı bedeninizi ve duygularınızı mutluluktan uçurur. Nane, çilek ve çikolata aromalı rahatlatıcı ve uyarıcı etkisini çikolata ve çileği güzel tadı ve hoş kokusunu hot ustalığı muhteşem yorumlamış ve gizli aşk bahçesi serisi olan shiatsu cinsel uyarıcı masaj yağı ailesine katıldı.

Hangi amaçlar doğrultusunda SHIATSU yetişkin ürünleri tercih edilir?

Cinsel yaşantılarında çiftler bazen değişiklik yapma, farklılık arama, yeni heyecanlar katma gibi arzulara ve arayışlara girebilirler. Bu tür bir arayış içerisine giren çiftlere Shaitsu ürünlerini tavsiye ederiz. Hatta afrodizyak etkili shiatsu çilek aromalı masaj yağı ile hem farklı bir deneyim ile cinsel ilişkilerine yepyeni bir boyut kazandıracaklar hem de afrodizyak içerik sayesinde cinsel arzuları ve şehvetleri en üst düzeye çıkacaktır.

Neden Shiatsu?

Shiatsu ürünleri, masaj yağı ve kremlerini doğal haliyle kullandığınızda erotik bir masajın ardından teninizde de komple bir bakım etkisi yaratır. Sizi egzotik bir havaya sokarak daha istekli bir birliktelik yaşamanıza yardımcı olur. Bünyenizi stresten uzaklaştırır. Vücudunuza rahatlık hissi verir. Yatıştırıcı etkisi ile banyo sonrasında da yada günlük bakımda kullanabileceğiniz terapik bir yağdır. İçeriğindeki aromatik yağlar ve özler ile afrodizyak etkisi yaratır.Partnerinizin istekli olması sizin de daha fazla cinsel deneyime adapte olmanızı sağlayabilecek olan en önemli olan faktörler arasında yer alır. Shiatsu hot ürünleri ile birlikte siz de mükemmel deneyimleri birlikte paylaşabilirsiniz. Yaşadığınız en farklı anların ne kadar çok cinselliğe sizi hazırlayacağını gözlemleyerek bu anlarda çok daha fazla zevki doruklarda yaşayabilirsiniz.

Shiatsu Kullanıcı Yorumları

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.