sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%25
%25
94,00 TL
70,50 TL
%25
%25
65,00 TL
48,75 TL
%25
%25
75,00 TL
56,25 TL
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Seranem Şampuan Ürünleri 


Seranem 4 mevsim saç bakım şampuanı, Dermadolin markası tarafından geliştirilmektedir. Özel olarak geliştirilen formülünde yer alan keratin ile saçlarınıza her mevsim yoğun bir bakım kazandırmayı hedeflemektedir. Saçlarınızı güçlü bir şekilde yağ, kir gibi kalıntılardan arındırmaya yardım ederken saçlarınızın ihtiyacı olan nemi ve suyu kazanmasına da destek verir. Günlük kullanıma uygundur.
1800’lü yılların sonuna doğru hayatımıza giren şampuanlar, o zamanlar tuvaletlerde, mutfak tezgâhında ve diş temizliğinde kullanılmaktaydı. Her türlü temizlikte pratik çözümler sunan şampuanlar, zamanla kişiselleşti ve saçlarımızın etkili bir şekilde temizlenmesine destek vermeye başladı. Değişen dünya, oluşan yeni faktörler gibi etkenler saç bakımının git gide değişmesine neden oldu. Eskiden insanlar ayda 1 kere yıkanmanın yeterli olduğunu düşünürken şimdi her gün yıkanan insan sayısı oldukça fazla. Bu da ürünlerin formüllerinden yapılarına kadar birçok durumun değişmesine neden oldu. Saçı sürekli yıkamak, saç ve saç derisinde bazı tahribatların oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle haftada 2’den fazla saçlarını yıkayan kişilerin ürünlerini seçerken bakım aşmasına da dikkat etmeleri tavsiye edilmektedir.
Seranem 4 mevsim saç bakım şampuanı, formülünde yer alan keratin ile saçlarınızı temizlerken saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı kazanması için de çabalar. Keratin, saçlarınıza yoğun nem sağlayarak saçlarınızı uzatmaya yardım eder. Saç uçlarında meydana gelen kırık oluşumunu azaltmaya destek olur. Formüllünde yer alan diğer güçlü bileşenler ile saçlarınızı dış etkilere karşı korumanıza da yardım eder. Güneş, saçların nem kaybetmesine ya da bazı tahribatlarla karşılaşmasına neden olabilen en önemli dış etkilerden biridir. Ürün özel formülü ile saçlarınızı güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da korumaya destek verir. Özellikle yaz aylarında güneşin yanı sıra deniz ve havuz da saçlarınızda birçok hasara neden olabilmektedir. Yoğun nem desteği, tuzlu ve klorlu su gibi faktörlerin saçlarınızda oluşturabilecek kuruluğu gidermesine yardım eder. Kışın soğuk hava koşullarında da saçlarınızın nemini kaybetmesine engel olur. Her mevsimde ve her kullanımınızda saçlarınızda güvenle tercih edebileceğinizi bir şampuandır. Cildin doğal yapısını koruyan ph ile geliştirilmektedir ve değeri 5,5’dir.
Şampuanı geliştiren marka olan Dermadolin ise, bir yerli üretim firmasıdır. 1982 yılında Kadolin Şampuan ile sektöre etkili bir giriş yapan marka, özellikle kepek sorunu yaşayan kişiler için birçok şampuan geliştirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı