x
-%35
Sensilis Ritual Care Bi-Phasic Eye And Lip Make Up Remover 200 ml

Sensilis Ritual Care Bi-Phasic Eye And Lip Make Up Remover 200 ml

Daha fazla Sensilis ürünü
Barkod: 8428749546504
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
142,00 TL
92,30 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Sensilis
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 17.05.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özellikle hassas göz çevresi yapısına sahip ve kontakt lens kullanan kişilerin kullanımına uygun olarak geliştirilen temizleyicidir. İki fazla yapısıyla (su/yağ) cildi tahriş etmeden nazikçe arındırarak hijyen sağlar. Suya dayanıklı makyajı bile kolaylıkla çıkarır. diğer bir hassas bölge olan dudaklarda da kullanımı uygundur.

Sensilis Ritual Care Bi-Phasic Eye And Lip Make Up Remover 200 ml

Optimum dermal ve göz toleransı ile göz ve dudak makyajı çıkartılmasına yardımcı olur. Biri sulu diğeri yağlı iki ayrı sıvı fazlı kolay temizleme çözeltisidir. Su geçirmez makyajı etkili bir şekilde kaldırır.Hassas göz çevresine ve kontakt lens kullananlara uygun temizleyicidir. Göz ve dudak çevresi hassas bölgeler olduğu için ciltte ilk kırışıklıklar görülen bölgelerdir. Özellikle makyaj yapıp yatmadan önce temizlemeyen ciltlerde erken kırışıklıklar görülür. Hassas yapısı ile göz ve dudak bölgelerini derinlemesine temizleyen Sensilis Ritual Care Bi-Phasic Eye And Lip Make Up Remover 200 ml ideal bir üründür.Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygun temizleyicidir.

Sensilis Ritual Care Bi-Phasic Eye And Lip Make Up Remover 200 ml Özellikleri

Su ve yağ oluşumunu ile iki fazlı olarak formüle edilmiştir. Suya dayanıklı ve inatçı makyajı cilde zarar vermeden temizler. Ciltte biriken toz, kir ve makyaj kalıntılarını temizler. Sensilis Ritual Care Bi-Phasic Eye And Lip Make Up Remover 200 ml her türlü suya dayanıklı formülleri etkili bir şekilde temizler. Göz çevresi hassas olduğu için sert uygulamalarda hasara uğrayabilir. Yumuşak ve narin yapısı ile ciltteki makyajı rahatlıkla temizler. Cildi kurutmadan makyajınızı rahatlıkla temizlemenize yardımcı olur. Geceleri makyajla uyumak cildin erken yaşlanmasına, çizgilerin oluşmasına, kuruluğa ve geniş gözeneklere neden olabilir. Bu temizleyicicildinize bakım yaparken aynı zamanda derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Temizlemenin yanı sıra cilde nem sağlayarak cildi korur ve güçlendirir.

Cilde Etkisi: Göz ve dudak bölgenizdeki kiri ve makyajı nazikçe temizler. Suya dayanıklı her türlü maddeyi rahatlıkla yok eder. Kontakt lens kullananlara uygundur. Tek bir temizleyici ile göz ve dudak bölgelerinizi derinlemesine temizlemenize imkan sağlar.

Uygulanan Bölge: Göz ve dudak bölgelerinize kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Temizleyiciyi kullanmadan önce su ve yağın iyice karışması için şişeyi çalkalayınız. Makyaj pamuğuna dökerek nazikçe siliniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda da kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.