sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Selsun Blue

Selsun Blue bileşik selenyum sülfit, başka antifungal bileşiği içeren kepek şampuanları arasında bilinen en büyük markadır. Saçlı deriye yerleşen seboreik dermatite karşı doktor tarafından da önerilen yardımcı bir bakım ürünüdür.Dünya çapında bilinebilirlik özelliği ile Selsun Blue ürünleri oldukça kaliteli ve güvenilirdir. Saçı ve saç derisini besleyen yıkama,  nemlendirme, kepekten arındırma gibi günlük saç bakım işlemleri endişelenmeden, keyifle yapılmaktadır.

Selsun Blue Ürünleri hassas ve kaşınan baş derisi için derinlemesine bir arındırma sağlamak için geliştirilmiştir. Unisex bir ürün olup, tüm saç tiplerine uygundur.Aktif bileşen olarak selenyum sülfit ihtiva eden, temel bir formülasyondur. Selsun Blue Ürünlerinin etken formülünde %1 oranında Selenium Sulfide içermektedir. Selsun Blue ürünleri genelde taze ve mentol kokulara sahip olduğundan saçta bıraktığı enerjik koku gün boyu sürmektedir. İyi köpürür, saç derisindeki yağı alır.

Düzenli olarak kullanıldığında güçlü etkiler göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi,  sağlıklı içerikleri ile saçın ihtiyacı olan bakımı kolay, ulaşılabilir ve konforlu olarak yapılmaktadır. Genel olarak bakmak gerekirse; Selsun Blue 2 in 1 Kepek Şampuanı, hem temizleme hem de kremleme özelliği ile saça birinci seviyede bakım yapar. Selsun Blue Island Breeze Kepek Şampuanı,  hassas ve kaşınan baş derisi için derinlemesine bir arındırma sağlamak için geliştirilmiştir. Tüm saç tiplerine uygundur. Selsun Blue Itchy Dry Scalp Kepek Şampuanı ekstra nemlendirici özelliği şeffaf ve hafif bir formülü vardır.  sekiz yoğun nemlendirici içermektedir.  Selsun Blue Medicated Kepek Şampuanı, kepeği ve seboreik dermatit'i kontrol altında tutarak tekrardan oluşmasının önüne geçmede önemli bir rol üstlenmektedir. Selsun Blue Moisturizing Kepek Şampuanı, hassas ve kaşınan baş derisi için derinlemesine bir arındırma sağlamak için tasarlanmıştır. Selsun Blue Normalden Yağlıya Dönük Saçlar İçin Şampuan ileri derecede titizlikle hazırlanan özel formülü ile saçta pürüzsüz ve yumuşak bir etki bırakmaya yardımcı olur. Selsun Blue Sensitive Scalp Kepek Şampuanı tahriş olmuş saç derisini yatıştırmaya ve kepeği önlemeye yardımcı olur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.