x
Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuan 1000 ml

Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuan 1000 ml

Daha fazla Sebastian ürünü
Barkod: 070018011442
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
176,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Sebastian
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 1000 ml
Güncelleme Tarihi : 17.09.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Saça uygulanan boyama işleminin ardından saç renginin uzun süreli kullanımına destek olmak amacıyla formüle edilen şampuandır. Renk pigmentlerini güçlendirici yapısı sayesinde rengin kalıcılığını artırırken aynı zamanda saçların canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Saç tellerini kökten uca nazik bir şekilde arındırır.
Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuan 1000 ml

Saç yüzeyine uygulanmış olan boyanın rengini koruyucu özelliğe sahip bir şampuandır. Saçın bakımını üstlenen şampuan aynı zamanda saçın rengini korur ve derinlemesine temizliğini sağlar. Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuan boyanın saç yüzeyinde daha uzun süre kalmasını sağlar. Canlı, parlak, ışıltılı saç rengi oluşturur. 

Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuan 1000 ml Özellikleri

Günlük kullanıma uygun bir üründür. Dış görünümüne önem verenlerin arzu ettikleri saç görünümünün kalıcı olmasını sağlar.Geniş kitlelerin tercihi olan ürünün, fiyatı da uygundur.

Saça Etkileri: Saçın derinlemesine temizliğini sağlar. Canlı, parlak ve ışıltılı saç renkleri oluşturur. Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuanın saç yüzeyinde ve saç derisinde olumsuz hiçbir etkisi yoktur; işlem görmüş saçtaki boyayı koruyucu özellikli bir formüldür.Kendini önemseyen ve saçının bakımına ve görünümüne özen gösteren her kullanıcının tercihidir.

Uygulanan Bölge: Saç boyandıktan sonra, boyanın etkisinin daha uzun süre devam etmesi için ve saçın bakımının tam olarak sağlanması için, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bir şampuandır. Ürün saç yüzeyine uygulanır. Renklendirilmiş, korunmak istenen, alanlara yayılması sağlanmalıdır. Tüm saça uygulanan ürün, derinlemesine temizlik etkisini korur.

Kullanım Şekli: Kullanımı oldukça kolay bir üründür. Her saç tipine uygun olan ve boyalı saçları korumak üzere özel formüle edilen bu ürün, nemli saça masaj yapılarak uygulanır. Ürünün tüm saç yüzeyine yayılması ve iyice köpürmesi sağlanmalıdır. Uygulandıktan sonra bir ya da iki dakika bekletilir ve saç iyice durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanım için uygun bir üründür. Kullanıcı gün içinde, istediği zaman, ürünü saçına uygu-layabilir; işlemi tekrarlayabilir. Devamlı kullanımı halinde güçlü etkisini gösterir.

Ürünün Miktarı: Sebastian Color Ignite Multi Boyalı Saçlar İçin Şampuanın miktarı 1000 ml dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.