x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Sea Band
Sırala:

Sea-Band 

Bazı nedenlerden dolayı meydana gelen kusmanın önüne geçebilmek için ilaç dışında da geliştirilmiş bazı ürünler vardır. Sea-Band, buna örnek olarak gösterilebilir. Cihaz, Nei Kuan noktası olarak isimlendirilen her iki bilekteki noktalara basınç yapar ve bu şekilde çalışır. Birkaç dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Sea-Band hiçbir şekilde yan etkisi olmayan bir cihazdır. Araç tutması, hamilelik, anestezi gibi durumların yaratmış olduğu bulantıya da etkili bir tedavi sunar. Sea-Band tekrar ve sürekli bir biçimde kullanılabilir. Sabun ya da yumuşak bir deterjanla yıkanabilir. Ellerde şişme söz konusu olduğunda bantların çıkarılması gerekir. Sea-Band kullanımı çocuk ve yetişkinler için uygundur.

Sea-Band kullanımına bakacak olursak;

Orta parma bileğin iç kısmına yerleştirilir. Yüzük parmağı el ve bilek ara çizgisinde durur. Nei Kuan noktasi işaret parmağınızın sınırında, iki merkezi sinirin (tendon) arasında durmalıdır.

Düğme Nei Kuan noktasinin üstüne, siskin kismi içe gelecek sekilde yerleştirilmelidir. Aynı işlem diğer bilekte tekrar edilmelidir. Bantların etkili olabilmesi için iki bilekte kullanılmalıdır. Bant kullanımına seyahat öncesi veya seyahat sırasında başlanabilir.

Sea Band Bulantı Önlemeye Yardımcı Bileklik, yetişkin ve çocuklar olmak üzere 2 farklı türü vardır.

Belirtildiği gibi kusmanın belirli nedenleri vardır. Araç içerisinde yol boyunca inme ve kalkmaların yaratmış olduğu sarsıntı midede istenmeyen hareketlenmeye neden olur. Bu durum, mide kaslarını uyarır yersiz biçimde hareketlenmelerine neden olur. Sonrasında yaşanan bulantı kusmanında eşlik etmesi ile istenmeyen durumlara neden olabilir. Bunun dışında çeşitli hastalıkların sırasında veya sonrasında yaşanan bulantı ve kusmaya engel olabilmek için de Sea-Band kullanılır. Cihaz kullanımı ile kusmayı ortadan kaldıracak ve raatlama sağlayacaktır. Ameliyet sonrası, öncesinde alınan anestezi etkisi ile meydana gelen sürekli bulantı veya kusmanın önüne geçenilmek içinde Sea-Band kullanılmaktadır.

Bunun dışında, hamilelikte özellikle ilk üç ayında meydana gelen bulantıların önüne geçmek içinde Sea-Band kullanımı önerilmektedir.

Gebeliğin erken döneminde meydana gelen bulantı sıkıntısı kusmaya, iştahsızlığa, kilo kaybına neden olur. Bulantı ve kusmalar sabah saatlerinde şiddetlenir. Hamilelik aşamasında anne adayının normal aktivitelerine devam edememesi, günlük aktivitelerinin sınırlanmasına yol açar. Bulantı yaşanması durumunda meydana gelen kilo kaybı ciddi bir tedavi gerektirir.

Gebelikte normal bulantı seyrini aşan kusmalara binde 4 oranında rastlanmaktadır. Bu durum genç gebelerde ve şişman gebelerde daha sık görülmektedir.

Belirtildiği gibi, gebelikte bulantı ve kusmalar gebeyi %80 oranında olumsuz etkiler. Süreklilik gösteren bulantı ve kusmalar kişinin yaşam kalitesini ciddi oranda etkiler.

Bu noktada Sea-Band ile kişinin yaşam kalitesini artırmak fazlası ile kolaylaşır. Bulantı ve kusmanın önüne geçerek normal bir süreçte yaşama dönmesi sağlanabilir. Cihaz kullanımı herkese uygun olup son derece pratiktir.

Mide bulantınız varsa ve bununla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız sizi için geliştirilmiş olan Sea-Band'ı kullanabilirsiniz. Bu cihaz ile şikayetlerinizin azaldığını hatta tamamen ortadan kalktığını göreceksiniz.

Size veya tanıdığınız herkese önerebileceğiniz bu cihaz ile rahatsızlıklarınızı ortadan kaldırmanız oldukça kolay. Sea-Band kullanarak bulantılarınıza çözüm bulmak elinizde.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.