sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sea-Band 

Bazı nedenlerden dolayı meydana gelen kusmanın önüne geçebilmek için ilaç dışında da geliştirilmiş bazı ürünler vardır. Sea-Band, buna örnek olarak gösterilebilir. Cihaz, Nei Kuan noktası olarak isimlendirilen her iki bilekteki noktalara basınç yapar ve bu şekilde çalışır. Birkaç dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Araç tutması, hamilelik, anestezi gibi durumların yaratmış olduğu bulantıya da etkili bir tedavi sunar. Sea-Band tekrar ve sürekli bir biçimde kullanılabilir. Sabun ya da yumuşak bir deterjanla yıkanabilir. Ellerde şişme söz konusu olduğunda bantların çıkarılması gerekir. Sea-Band kullanımı çocuk ve yetişkinler için uygundur.

Orta parmak bileğin iç kısmına yerleştirilir. Yüzük parmağı el ve bilek ara çizgisinde durur. Nei Kuan noktasi işaret parmağınızın sınırında, iki merkezi sinirin (tendon) arasında durmalıdır. Düğme Nei Kuan noktasinin üstüne, siskin kismi içe gelecek sekilde yerleştirilmelidir. Aynı işlem diğer bilekte tekrar edilmelidir. Bantların etkili olabilmesi için iki bilekte kullanılmalıdır. Bant kullanımına seyahat öncesi veya seyahat sırasında başlanabilir. Cihaz kullanımı herkese uygun olup son derece pratiktir.

Gebeliğin erken döneminde meydana gelen bulantı sıkıntısı kusmaya, iştahsızlığa, kilo kaybına neden olur. Bulantı ve kusmalar sabah saatlerinde şiddetlenir. Hamilelik aşamasında anne adayının normal aktivitelerine devam edememesi, günlük aktivitelerinin sınırlanmasına yol açar. Bulantı yaşanması durumunda meydana gelen kilo kaybı ciddi bir tedavi gerektirir. Gebelikte normal bulantı seyrini aşan kusmalara binde 4 oranında rastlanmaktadır. Hamilelikte özellikle ilk üç ayında meydana gelen bulantıların önüne geçmek içinde Sea-Band kullanımı önerilmektedir. 

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.