x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Scream
Sırala:

Scream

Cinsel birliktelikte her iki cinsin de zevk alması önemlidir. Tek taraflı zevk ilişkide çoğu zaman sıkıntı yaşatabilir. Bazen kadınlar orgazm olmakta güçlükte çekebilir. Scream orgazm kremi cinsel ilişki sırasında orgazm olmakta sıkıntı yaşayan kadınların bu sorununa çözüm olarak üretilmiş ve bu süreci daha kısa, daha rahat ve daha zevkli hale getirmek için yardımcı olacak şekilde üretilmiştir.
 
Kadınların ilişki sırasında zorlanmadan, zevk alarak ve üst üste orgazm yaşamaları için yardımcı olur. Bu şekilde hem kadın partnerler hem de erkek partnerler daha zevk verici, daha tatmin edici bir ilişki yaşayabilirler.

Scream Orgazm Kremi Özellikleri

•    Scream orgazm kremi kadınlarda cinsel uyarılma noktası olan klitoris üzerine uygulandığı için etkilerini klitoriste, çok kısa sürede ve güçlü bir şekilde gösterir.
•    Kadınlarda zevk verici ve istek arttırıcı etki gösterdiği için partnerleri cinsel yaşantılarında daha faal kılar ve uyum içinde orgazma sebep olarak kişilerin cinsel yaşantısına renk getirir.
•    Kadınların ilişki esnasında zorlanmadan, ilişkiden zevk alarak ve birden fazla kez orgazm olmalarına yardımcı olur.

Scream orgazm kremi kullanımı tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Bu nedenle aşırı kullanımlarda herhangi bir olumsuzluğa ve yan etkiye sebebiyet vermez. Scream orgazm kremini istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Yalnızca hamilelerin kullanması uygun değildir. Kremin kullanımı oral seks yapılmasına engel değildir. Ürün genel olarak 2 ya da 3 gün sonra etkilerini göstermeye başlar.  Doğal ve bitkisel bir şekilde üretilmiştir. Diğer cinsel sağlık ürünleri ile kullanımında sakınca yoktur. Scream krem içeriğindeki L-Arginine maddesi ile rahim uçuklarına da faydalıdır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.