x
sadsad x
asdasd
-%20
Schwarzkopf BC Bonacure Smooth Shine Conditioner Kontrol ve Parlaklık Kremi 200 ml

Schwarzkopf BC Bonacure Smooth Shine Conditioner Kontrol ve Parlaklık Kremi 200 ml

Daha fazla Schwarzkopf Bonacure ürünü
Barkod: 845940011491
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
100,00 TL
80,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Schwarzkopf Bonacure
Ürün Serisi : Saç Kremleri
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 07.11.2016 - Pazartesi
Özet Bilgi : Kalın telli, mat ve elektriklenen saç tiplerine uygun olarak geliştirilmiştir. Zengin bileşenleri sayesinde saçları yumuşatır. Kuru ve yıpranmış saçların nem seviyesini dengede tutar. Saçların kolay taranmasına fayda sağlar.
Schwarzkopf BC Bonacure Smooth Shine Conditioner Kontrol ve Parlaklık Kremi 200 ml

Schwarzkopf BC Bonacure Smooth Shine Conditioner Kontrol ve Parlaklık Kremi 200 ml, işlem görmüş saçların oluşturduğu elektrikli saçların görünümü aza indirmeyi amaçlar. İşlemlerden dolayı kuruyan ve sertleşen saçların nem dengesini koruyarak saçları onarmaya yardımcı olur. Egzotik kokusuyla keyifli bir duş deneyimlemenizi sağlar.

Schwarzkopf BC Bonacure Smooth Shine Conditioner Kontrol ve Parlaklık Kremi 200 ml Özellikleri:

İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçların kabarmasını önlemeye destek olur. Schwarzkopf BC Bonacure Smooth Shine Conditioner Kontrol ve Parlaklık Kremi 200 ml sayesinde saçlardaki elektrikli ve yıpranmış görünüm en aza iner. Katyonik Polimerler ile saç yüzeyindeki negatif yükleri etkisiz hale getirir ve onların pozitif yüklerini kullanarak; saçların sakin kalmasına yardımcı olur.

Saça Etkisi: Kalın telli, mat ve elektriklenen saçlar için geliştirilen ürün saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Saça kökten uca bakım yaparak kırıkların elektriklenmelerin önüne geçer. Saç tellerinin nem dengesini korur ve ipeksi yumuşaklık kazandırır.

Uygulanan Bölge: Saç yüzeyine ve saç uçlarına uygulanır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün temiz saç uçlarına masaj hareketleriyle yedirilir. 3 dakika kremle bekleyen saçlar durulanır ve etkili bir görünüme kavuşur. Düzenli olarak kullanıldığında etkili bir sonuç elde edilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Saç banyosu sırasında yeterli miktarda ürün temizlenmiş saç uçlarına uygulanır kısa süre sonra bol su ile durulanır. Ürün 200 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir.  
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.