x
-%20
Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment Mucize Yağ Işıltı Kürü 150 ml

Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment Mucize Yağ Işıltı Kürü 150 ml

Daha fazla Schwarzkopf Bonacure ürünü
Barkod: 4045787177510
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
140,00 TL
112,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Schwarzkopf Bonacure
Ürün Serisi : Saç Bakım Yağları
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 10.10.2016 - Pazartesi
Özet Bilgi : Çok kuru, cansız ve sönük saçlar için tasarlanan üründür. Bileşenlerinde yer alan argan yağı aracılığıyla saç tellerini kökten uca hassaslıkla besleyerek canlı bir ışıltı kazandırır. Kurulukları iyileştirerek yumuşatır. Saçların ipeksi bir yumuşaklığa bürünmesine katkıda bulunur.
Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment Mucize Yağ Işıltı Kürü 150 ml
Çok kuru , pürüzlü , cansız görünümlü olan bu parlaklığını kaybetmiş ve güçlü bir bakıma ihtiyaç duyan saçlar için çok Schwarzkopf Bonacure özel  bir kürdür. Bu mucize yağ ışıltılı kürü , değerli argan yağı ile saçı içten derinlemesine onarır ve besler. Saçı kuvvetlendirir ve saça doğal esnekliğini yeniden verir. Saça pürüzsüzlük ve ipeksi bir etki hissi katar.
Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment Mucize Yağ Işıltı Kürü 150 ml Özellikleri
Fazla derecede kuru olan , tahrip olmuş , cansız görünümü bulunan , parlaklığını tamamen kaybetmiş ve profesyonel bir bakıma gereksinim duyan saçlar için yoğun bakım imkanı sağlar. Işıltı kürü, değerli argan yağı ile  saçı içten içe  derinlemesine onarır ve saç köklerini tamamen besler. Bu değerli yağın rahatlatıcı bakım etkisi ile  lüks görünüm ve zengin doku  meydana gelir. Saçı kuvvetlendirir  ve saça doğal esnekliğini tekrar sağlar. Yorulmuş ve hassasiyeti fazlalaşmış saçları nemlendirir ve yeniden canlandırır.Saça olağanüstü parlaklık ve doğallık verir. Saça pürüzsüz ve  aynı zamanda ipeksi bir dokunuş hissi sağlar. Ph 3.0 - 4.0 değeri mevcuttur. 
Vücuda Etkisi : Argan yağı sayesinde  saça parlaklık ve dokunulası yumuşaklık sağlar.   Panthenol özelliği  sayesinde  proVitamin B5 olarak da bilinen içeriği ile  saçın nem içeriğini dengeler. Amino celi rebuild  özelliği ile  saçın yapısını kuvetlendirir. Katyonik polimer özelliği ile pozitif yüklü etken bakım maddesi bulundurur . 
Saçın tahriş olmuş kısımlarını hedef alarak  ve iyonik olarak saç yüzeyine bağlanır. Saç telini kontrol altına alır , onarır ve saç köklerinin son derece sağlıklı olmasını sağlar.      
Uygulanan Bölge : Saçlara ve saç diplerine uygulayın
Kullanım Şekli : Bonacure Oil Miracle ışıltı veren argan kürü ile saçı yıkayıp durulayın. Havlu ile nemi alınmış saç boylarına ve uçlarına , köklerine  yedirerek nazik bir şekilde yaparak 5-10 kadar dakika bekledikten sonra güzelce bir şekilde durulayın. 
Kullanım Kolaylığı ve Zamanı : Haftada 1-2 kez uygulanır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.