x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Schmidts
Sırala:

Schmidts Marka

Jaime Schmidt markanın kurucusudur. Ürünlerinin en öenmli özelliği doğal olmasıdır. 2010 yılında çalışmalarına başlamıştır. Gerçekleştirmek istediği en önemli şey; gerçekten ürünlerinin amacına hizmet etmesini sağlamaktır. Ödüllü ürünleri uzmanlarca onaylanmıştır ve içerikleri ile yüksek fayda sağlamaktadır. Schmidts, ürünlerini geliştirmesinin ardından piyasaya sürerek yüksek beğeniyi kısa sürede sağlamıştır. Bu noktada sunduğu kalite, işe yararlık, yenilik ve doğallık prensipleri ön plandadır. Kullanıcıların sürekli olarak ürünü tercih etmek istemeleri, geri bildirimler ve benzeri durumlar markanın önünü açmıştır.

Schmidts markasının ürünleri doğal olduğu için piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslanamaz farklara sahiptir. Kimyasal, paraben, ftalat, parfüm, amaonyak ve daha bir sürü sıralanabilecek zararlı madde bileşimine sahip değildir. Bileşimindeki doğal aktifleri ile maksimum korumayı destekler. Sağlık, hijyeni dezenfekte ve detoks anahtar kelimeleridir. Ürün geleneksel anlayışı ile insanın doğasına en uygun biçimde tasarlanmıştır. Doğal yapısı ile sağlıklı gelişimi destekler. Kurucuları markayı ticariden çok bir hizmet ve fayda kaynağı olarak görür ve tüketicilerine de bu şekilde sunar.

Schmidt'in deodorantları %100 doğaldır ve formülündeki bileşenleri sayesinde ödüllere sahip olmuşlardır. Çıtasını her daim yükselten ürün lüks, sağlıklı formülü ve büyüleyici kokuları ile piyasada rekabeti arttırır. Standartlarını her zaman yüksek tutar. Kaliteli, seçkin ve özel ürünleri ile cilt dostudur. Ürün özellikleri bakımından tazeleyici, canlandırıcı, ferahlatıcı ve kötü kokuları önleyici etkiye sahiptir. Kötü olan kokuları engeller Bariyer sistemi oluşturur. Üstün ve ileri teknoloji ile tasarlanmıştır, kolaylıkla da kullanılabilir özelliklidir. Emilimi kolay, dezenfekte edici, detoks etkili sağlıklı ve hijyeniktir. Müşterilerin seçimi Schmidt'in deodorantlarından yana olmuştur. Uzman kadrosu ve müşteri geri bildirimleri ile eşsiz ürün yelpazesi oluşturulmuştur.

Schmidts Ürünlerine Bakacak Olursak

Schmidts Kavanoz Deodorant 56.7g: Unisex kullanılan ürün cildin hijyen kazanmasına imkan tanır. Terleme bezlerini kontrol altına alır. Bakteri ve mikropları engeller. Kötü koku ve tahriş oluşumuna izin vermez. Cilt ile uyumludur. pH, nem ve yağ oranını dengeler. Gün boyu ferah bir cilt sunar. Kullanımı pratik olan ürün temiz ve sağlıklı cilt gelişimine destek olur.

Schmidts Seyahat Boyu Deodorant 14.2g: Erkek ve kadınların rahatlıkla kullanabileceği ürün terlemeyi kontrol alır. Fazla çalışan ter bezlerini optimize eder. Cilt ile uyumludur. Kızarıklık, yanma ve tahriş gibi sorunlara neden olmaz. Kötü kokuları uzaklaştırır. Uzun süreli etki sağlayan ürün günlük olarak kullanılabilir.

Schmidts Stick Deodorant 92g: Unisex ürün kötü koku gelişimini durdurur, terlemeyi kontrol altına alır. Çok çalışan ter bezlerini optimize eder. Ürün cilt ile uyumludur, kızarıklık, yanma ve tahriş gibi sorunlara neden olmaz. Kötü kokuları ciltten uzaklaştırır. Uzun süreli etkili bakım sağlar ve tamamen doğaldır.
Eşsiz doğallığı ve geleneklere bağlı prensipleri ile geliştirdiği ürünleri sayesinde erkek ve kadınlar için etkili sonuçlar gerçekleştirir. Schmidts markası ile tüketicilerin de maksimum bakıma kavuşmaları her zaman mümkün hale gelir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.