sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Schmidts Marka

Jaime Schmidt markanın kurucusudur. Ürünlerinin en öenmli özelliği doğal olmasıdır. 2010 yılında çalışmalarına başlamıştır. Gerçekleştirmek istediği en önemli şey; gerçekten ürünlerinin amacına hizmet etmesini sağlamaktır. Ödüllü ürünleri uzmanlarca onaylanmıştır ve içerikleri ile yüksek fayda sağlamaktadır. Schmidts, ürünlerini geliştirmesinin ardından piyasaya sürerek yüksek beğeniyi kısa sürede sağlamıştır. Bu noktada sunduğu kalite, işe yararlık, yenilik ve doğallık prensipleri ön plandadır. Kullanıcıların sürekli olarak ürünü tercih etmek istemeleri, geri bildirimler ve benzeri durumlar markanın önünü açmıştır.

Schmidts markasının ürünleri doğal olduğu için piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslanamaz farklara sahiptir. Kimyasal, paraben, ftalat, parfüm, amaonyak ve daha bir sürü sıralanabilecek zararlı madde bileşimine sahip değildir. Bileşimindeki doğal aktifleri ile maksimum korumayı destekler. Sağlık, hijyeni dezenfekte ve detoks anahtar kelimeleridir. Ürün geleneksel anlayışı ile insanın doğasına en uygun biçimde tasarlanmıştır. Doğal yapısı ile sağlıklı gelişimi destekler. Kurucuları markayı ticariden çok bir hizmet ve fayda kaynağı olarak görür ve tüketicilerine de bu şekilde sunar.

Schmidt'in deodorantları %100 doğaldır ve formülündeki bileşenleri sayesinde ödüllere sahip olmuşlardır. Çıtasını her daim yükselten ürün lüks, sağlıklı formülü ve büyüleyici kokuları ile piyasada rekabeti arttırır. Standartlarını her zaman yüksek tutar. Kaliteli, seçkin ve özel ürünleri ile cilt dostudur. Ürün özellikleri bakımından tazeleyici, canlandırıcı, ferahlatıcı ve kötü kokuları önleyici etkiye sahiptir. Kötü olan kokuları engeller Bariyer sistemi oluşturur. Üstün ve ileri teknoloji ile tasarlanmıştır, kolaylıkla da kullanılabilir özelliklidir. Emilimi kolay, dezenfekte edici, detoks etkili sağlıklı ve hijyeniktir. Müşterilerin seçimi Schmidt'in deodorantlarından yana olmuştur. Uzman kadrosu ve müşteri geri bildirimleri ile eşsiz ürün yelpazesi oluşturulmuştur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.