x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Reventin
Sırala:

Reventin

Amerika Birleşik Devletlerinde defalarca kez yılın güzellik ve kozmetik ödülüne layık görülmüş olan Reventin markası içerdiği argan özlü ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Holywood yıldızlarının cilt ve saç bakımları için gözdesi olan Reventin, Türkiye’de de pek çok ünlü sima tarafından kullanılmaktadır.

Argan Yağının Faydaları

Argan yağı, özellikle cilt ve deri üzerinde büyük etkileri sebebiyle pek çok dermatolog tarafından önerilen ve saç sorunlarına da birebir gelmektedir. Kimyasal yapısı gereğince, ciltte kırışıklığa, akne, sivilce, çatlak, leke, selülit gibi pek çok cilt sorununa karşı uzmanlarca önerilir.
 
Saç için ise içerdiği E vitaminiyle saç, saç derisi ve saç diplerini dolgun içeriğiyle besleyerek canlı ve parlak bir görünüm elde etmenizi ve saç derisinde ki her türlü problemin giderilmesi için kullanılır.

 
Göz ve göz altları, ayak ve ayak bakımı içinde kullanılan Argan yağı, kullancıları tarafından pek çok olumlu geri dönüşe sahiptir. Tüm bu cilt ve saç sorunlarına karşı etkisini fark eden Reventin markası cilt için faydalarını ürünlerinde toplamış ve tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Tamamen doğal bir içeriğe sahip olan ve hiçbir yan etki geri dönüşüne sahip olmayan ürünleri bugün pek çok bakanlık tarafından onaylanmış ve dünya çapında gerek ünlülerin gerekse kullanıcıların beğenisini toplamıştır.
 
Bu sebeple Reventin Argan Terapi Cilt Bakım ürünleri adı altında şampuan, yağ, kırışıklık kremi, vücut kremi ve ayak bakım ürünü barındırmaktadır.

Reventin Argan Terapi Cilt Bakım Ürünleri Ne Amaçla Kullanılır?

•    İçerdiği E vitamini sayesinde saç derisini ve saç diplerini besler. Kepek oluşumunu engeller ve saç dökülmesini asgariye indirger. Saç köklerini güçlendirir ve saçları parlak ve canlı gösterir.
 

•    Cildinizde oluşan leke, sivilce, akne, kırışıklık, çatlak ve selülit gibi cilt sorunlarına karşı kesin çözüm sunar. Düzenli kullanımla tamamen bu sorunları ortadan kaldırır.Topuk çatlaklarına karşı kesin bir çözüm sunar.

•    Vücudunuzda yaşlılıktan veya hamilelik sonrasından kalma çatlak ve kırışıklıklara düzenli kullanımla kesin çözüm sunar.

•    Duştan sonra cilde uygulanan vücut kremi sayesinde cildin gözeneklerinin açık kalmasını sağlar.

Reventin Argan Terapi Cilt Bakım ürünleri Nasıl Kullanılır?

•    ReventinArgan Şampuan ıslak saça diplere yedirerek yapılacak masajla kullanılır ve bol suyla durulanır.

•    Reventin Argan yağı günde en az bir kez saça ve vücuda uygulanır. Yeterli bir miktarda sürülen argan yağı masajla saç köklerine yedirilir ve 5 dakika kadar dinlendirilir. Tüm cildinize ise bir veya en fazla üç damla kadar sürülerek masaj yapılır. Bu işlemi 5 dakika sürdürmeniz yeterlidir. Ardından cildinizi ve saçınızı durulayınız.

•    ReventinArgan Kırışıklık kremi temiz ciltte kırışık olan bölgelere ve göz altlarına sabah ve akşam olmak kaydıyla günde 2 defa uygulanır. Hafif dairesel masajlarla uygulanması tavsiye edilir.

•    ReventinArgan Vücut Losyonu duştan sonra vücuda gözeneklerin açık kalması için uygulanır.

•    ReventinArgan Ayak Bakım Kremi temiz ayaklara ve topuklara sabah ve akşam hafif masajla uygulanır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.