x
sadsad x
asdasd
-%30
Retinol-X Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem

Retinol-X Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem

Daha fazla Retinol ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
150,00 TL
105,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Retinol
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 24.11.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Cilde etkili bir yaşlanma karşıtı bakım gerçekleştirmek üzere tasarlanan üründür. Cilt üzerinde zamanla oluşmaya başlayan kırışıklıkları ve çizgileri onarıcı etkide bulunarak pürüzsüz ve genç görünümlü cilt gelişimini destekler.
Retinol-X Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem
Retinol-X Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem derin kırışıklıklara karşı 3 etkili formülü ile son derece etkili bir kremdir. Yaşlılık yıllarımız yaklaştıkça kaygılarımız artıyor mu? Genç görüntümüzden zamanla uzaklaşmak bizi korkutuyor mu ? Yaşlanmak kaçınılmaz bir durum ancak bu süreci yavaşlatmak ve genç vücut dönemimizi uzatmak bizim elimizde.
Vücudumuza gösterdiğimiz özenin karşılığını yaşlılık döneminde alacağınızı unutmayın. Bu ürün vücudunuzu 3 etkili formülü ile koruyacak, gençleştirecek ve güzelleştirecektir. Denemenizde fayda var. Güzel bir kokuya sahip olan ürünümüz, cildinizde rahatlama hissi yaratacaktır. Nem dengeleyici özelliği ile kırışıklıklara elveda diyebileceksiniz. Parfüm ve paraban maddeler içermez.

Retinol-X Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem Özellikleri

Vücuda etkisi: Vücudunuzun yaşlanmasını engellemek için üretilmiştir. Sarkmalara ve kırışmalara karşı cildinizin gerginleştirerek güçlendirir. Gözenek açıklıklarınız varsa sıkılaştırarak engellemeye çalışır. Ferah bir cilt yapısına kavuşursunuz. Retinol Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem sizin için deri dostu olacaktır. Ayrıca bu ürünle beraber Retinol Anti Wrinkle Kırışıklık Karşıtı Serum ürününü kullanabilirsiniz.
Uygulanan bölge: Yüz ve boyun bölgenize uygulayabilirsiniz. Ağız ve göz bölgenizden uzak tutmanızda fayda var.
Kullanım şekli: Retinol-X Anti Aging Moisturizer Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Kremi sürmek istediğiniz alanı su ile temizledikten sonra iyice kurulayın. Ardından parmak uçlarınızla ilgili bölgeye masaj yaparak noktalayın. Sürdüğünüz bölgeyi bir süre gerginleştirmeden bekleyin. Su ile temasını engelleyin.
Kullanım miktarı ve zamanı: Günde iki defa sabah ve akşam vücudunuza uygulayabilirsiniz. Sürmek istediğiniz bölgeyi hafif şekilde kaplayacak miktarda kullanmanız yeterli olacaktır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.