x
-%30
Retinol Eye Gel Yaşlanma Karşıtı Göz Jeli

Retinol Eye Gel Yaşlanma Karşıtı Göz Jeli

Daha fazla Retinol ürünü
Barkod: 088634464047
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
99,00 TL
69,30 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Retinol
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 14 g
Güncelleme Tarihi : 24.11.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Hassas göz çevresine yaşlanma karşıtı bakım gerçekleştirmek üzere tasarlanan göz kremidir. Göz çevresindeki kırışıklıkların, çizgilerin, lekelenmelerin ve şişkinliklerin giderilmesine yardımcı olarak pürüzsüz, aydınlık ve sağlıklı bir göz çevresi gelişimine katkıda bulunur.
Retinol Eye Gel Yaşlanma Karşıtı Göz Jeli
Retinol göz jeli göz civarında oluşan çizgilerin etkisini ve yaşlanma belirtilerini gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur. Retinol göz jeli parfüm içermeyen formülü ile en hassas ciltlerde bile güvenle kullanıma uygundur. Devamlı ve düzenli kullanım sonucunda gözaltı torbalarının, morlukların azalmasına yardımcı olur.
Cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye ve esnekliğini arttırmayı destekler. Yaşlanma etkilerine karşı cildinizi güçlendiren bir üründür. Gözaltı ve çevresi şikayetleriniz için üretilmiştir. Cildinizin sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olacaktır. Cilde zarar veren stres, yetersiz beslenme, hormonal değişimler, hava kirliliği gibi etkenlere karşı cildinize yardımcı oluyor, cildin ihtiyacı olan besinleri almasını sağlayarak yaşlanma etkilerine karşı geciktirici bir etki yaratır.
Ürünümüz doğal olmayan kimyasallar içermediği gibi gözünüz için tehlike arz etmez. Göz çevrenizle ilgili yaşadığınız böyle problemler var ise ürünümüzü düzenli bir biçimde kullandığınızda bu sorunlarda size yardımcı olacak bir etkisi mevcuttur. Ayrıca Retinol Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi ile beraber kullanabilirsiniz.

Retinol Eye Gel Yaşlanma Karşıtı Göz Jeli Özellikleri

Vücuda etkisi: Göz çevresinde oluşan sarkma, yarılma, ince çizgiler ve morluklara karşı engelleyici bir etki yapıyor. Göz çevrenizde oluşan şişkinliğin azalmasına yardımcı oluyor. İnce çizgilerin derinleşmesini engelleyici etki yaparak, derinizi yumuşatır ve nemlendiriyor. Ürünümüz cildinizin tahriş olmasını engelleyici özelliklere sahiptir.
Uygulanan bölge: Göz altı bölgesi ve göz çevresine uygulayınız. Göz ile direk temasını engelleyiniz.
Kullanım şekli: Cildinize kullanmadan önce uygun bölgeyi su ile temizlemenizi öneririz. Arından parmak uçlarının yardımıyla hassas davranarak göz çevresine oval hareketlerle ürünü uygulayın. Bir süre ıslatmadan muhafaza etmelisiniz.
Kullanım miktarı ve zamanı: Gün boyu iki uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Bezelye tanesi kadar bir miktar tek göz çevreniz için uygun olabilir. Zamanla vücudun ihtiyacına göre belirleyebilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.