x
sadsad x
asdasd
-%30
Retinol Day Cream With SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gündüz Kremi

Retinol Day Cream With SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gündüz Kremi

Daha fazla Retinol ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
110,00 TL
77,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Retinol Day Cream With SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gündüz Kremi
Yaşlanma karşıtı nemlendirici bakım kremi. Zengin içeriğine rağmen yağ içermeyen bir gündüz kremidir. Retinol Palmitat (A Vitamini) cilt tarafından emilerek cildin yenilenmesini hızlandırır ve kollajeni geçici olarak artırarak cilde genç bir görünüm sağlar. Tocopheryl (E Vitamini) radikallere karşı cildi koruyan bir anti-oksidandır. Askorbil Palmitat (C Vitamini) cildi onararak ve yenileyerek cilde yardım eder. Aynı zamanda Kolajen üretimini harekete geçirerek cilde yumuşaklık ve elastikiyet sağlar.
Retinol Day Cream With SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gündüz Kremi bileşenlerinden olan ipek Amino Asitleri ciltteki nem kaybını önleyerek cildi besler. İpek Amino Asitleri cilde ve gözleri tahriş etmez ve toksit içermez. SPF 20 cildi ultra viyole ışınlardan korumaya yardımcı olarak cildin güneşten yanmasını ve zarar görmesini engeller. Ayrıca bu ürünle beraber Retinol Yüz Temizleme Jeli ürününü kullanabilirsiniz.

Retinol Day Cream With SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gündüz Kremi Özellikleri

Vücuda etkisi: Cildi, nemlendirir ve yumuşatırken güneş ve çevresel koşulların zararlı etkilerine karşı da korur. Cildin yüzeyini yumuşatmaya ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur. Ürün etkisiyle artan vücut esnekliğiniz ile cildiniz daha genç ve sağlıklı görünür. Cildiniz canlılığını arttıracaktır.
Uygulanan bölge: Retinol Day Cream With SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gündüz Kremini yüz bölgenize ve vücudunuzun ilgili yumuşak alanlarına uygulayabilirsiniz.
Kullanım şekli: Kullanmadan önce yüzünüzü yıkayarak kurutmuş olmanızda yarar var. Kremi yüzünüze parmak uçlarınızın yardımıyla sürünüz. Ardından hafifçe bastırmadan masaj uygulayınız. Ağız ve göz bölgenizle temasını engelleyiniz.
Kullanım miktarı ve zamanı: Gün içerisinde 1 defa uygulayabilirsiniz. Tüm cildinizi etkileyebilecek düzeyde ince bir tabaka şeklinde sürebilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.