x
-%30
Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum

Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum

Daha fazla Retinol ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
120,00 TL
84,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum
Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum, cildiniz için kırışıklıklarla mücadele eder. İlerleyen yaşlar ve doğal koşullar insan yaşamını ve cildini etkileyen önemli faktörlerdir. Soğuk ve sıcak hava, güneş ışınları, kullandığımız yiyecekler, şehir sularının içerisindeki etken maddeler bunların tamamı cildimizin erken yaşlanmasına ve kırışmasına neden olan faktörlerdir.
Bu durumdan kaçamasak da cildimizde yarattığı etkilerden korunabilir bu etkileri geciktirebiliriz. Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum geciktirici ve kırışma karşıtı faktörleriyle size daha kaliteli bir yaşam sunuyor. Ürünümüzü mutlaka denemenizi ve sonra karar vermenizi öneririz. Ayrıca bu ürünle beraber Retinol-X Derin Kırışıklıklara Karşı 3 Etkili Krem ürününü inceleyebilirsiniz.

Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum Özellikleri

Vücuda etkisi: Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum, özellikle derin kırışıklarda ve buna bağlı ciltte oluşan sıkılık kaybında yardımcıdır. Oluşmuş kırışıklıklarda azalma sağlamaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan ürün yeni kırışıklık oluşumlarına karşı da koruma sağlamaya yardım eder.
Cilt için oldukça zararlı ve yıpratıcı etkisi olan serbest radikallere karşı koruma sağlamaya da yardımcı olan ürün cildin ilerleyen yaşa bağlı olarak yavaşlayan cilt yenileme hızında da düzelme sağlamaya yardımcı olur.
Uygulanan bölge: Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum?u yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayınız.
Kullanım şekli: Sabah ve akşamları uygun bir ürünle temizlediğiniz bölgenize masaj eşliğinde sürebilirsiniz. Göz ve ağız bölgenizle temasını engelleyiniz. Daha sonra üzerine nemlendirici sürün iyi bir verim alacaksınız.
Kullanım miktarı ve zamanı: Retinol Anti Wrinkle Facial Serum Kırışıklık Karşıtı Serum?u günde iki defa uygulayabilirsiniz. Tüm bölgeyi ince bir tabaka şeklinde kaplayacak kadar sürmeniz yeterlidir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.