x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Retinol
Sırala:

Retinol Ürünleri

Retinol markası 1986 "Skincare LaL Cosmetics / Amerika” tarafından üretilmiştir. Amerikan Dermatoloji Akademisi üyesi olan firma güvenilir ve yüksek performanslı ürünler geliştirmişlerdir. İçeriğinde en hassas ciltlerin bile kullanabileceği aktif maddeler kullanılmıştır. Cilde uyumlu ürünleri ile cilde pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. 20’li, 30’lu ve 40’lı yaşta kadınlara ve erkeklere uygun temizleme, yenileme, nemlendirme ve üst düzey bakım ürünleriyle herkese hitap etmektedir. Bugün dünyanın dört bir yanında kadınlar ve erkeklerin kullandığı son derece güvenilir ürünler üreten önemli bir Dermatoloji markası olmayı başarmıştır. Yaşlanma karşıtı gece bakım kreminden, kırışıklık giderici seruma kadar her yaşa uygun ürün çeşidi bulunuyor. Bilimsel araştırmalarda özellikle Retinol Serum‘un en hassas ciltlerinde kullanılacak kadar yumuşak bir etkiye sahip olduğu kanıtlandığı öne sürülmektedir.

Cildin genç kalmasına yardımcı olan Retinol Krem cildin beslenmesine yardımcı olan göz kremi, yaşlanma karşıtı kremleri, dudak çevresi kremi, anti ageing gece ve günüz kremi ve el kremi ürünleri bulunmaktadır. Göz çevresinde oluşan mimiklerden kaynaklanan kırışıklıkları Retinol Göz Kremi minimuma indirmeye yardımcı olur. Hassas ciltlerde güvenli kullanıma uygundur. Gözaltı morluk ve torbaları azaltmaya yardımcı olabilir. İçeriğinde bulunun A, C ve E vitaminleri sayesinde cildi pürüzsüzleştirmeye ve çizgileri azaltmaya yardımcı olmaya çalışır. Cildin en çok çalıştığı zamanlar geceleridir. Gece yapılan bakım cilde daha hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Retinol Gece Kremi yaşlanma karşıtı nemlendirici ve anti ageing ürünleriyle yaşa bağlı ve çevresel etkilerden dolayı kaynaklanan kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur.

Cildin daha genç görünmesi için Retinol A Krem içeriğindeki A vitamini ile ince çizgileri azaltmaya ve elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olmaya çalışır. Her geçen gün daha da gelişen teknoloji ve formülleri ile tanıştığımız cilt bakım ürünleri farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunuyor. Cildin genç kalması için beslenmesi çok önemlidir. Retinol cilt bakım ürünlerindeki vitaminlerle cilt estetik ameliyata ihtiyaç duymadan genç ve güzel kalabilir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.