sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
₺ 360,00
₺ 252,00
%30 indirimli
Kargo Bedava
%30 indirimli
SEPETE EKLE
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Replexion

Kırışıklıklar, derin çizgiler, kaz ayağı çizgileri, mimik kırışıklıkları ve yaşlanmanın moral bozan belirtilerine Replexion ile veda edin. Estetik olarak rahatsızlık veren güneş lekeleri ve gözaltı morluklarından kurtularak aydınlık bir görünüme kavuşun. Replexion ile birkaç haftalık kür sonrasında arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanız mümkün. Replexion, çığır açan kırışıklık giderici krem, yaşlanmanın ve çevrenin ciltte oluşturduğu hasarın onarılmasına yardımcı olur ve cildin yenilenmiş, ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar.  Replexion beklentilerinizin ötesinde bir kırışıklık kremidir.Replexion, etkisi kanıtlanmış aktif maddeleri ve güçlü formülü iletüm yüz ve boyun bölgesinde birkaç haftada gözle görülür değişme sağlar. Replexion, içeriğindeki güçlü peptid formülü ile cilt hücrelerini besleyicidir. Hücrelere yaşam veren maddelerin hücre içeriğine erişmesini kolaylaştırarak hücre yenilenmesi sürecini hızlandırır. Serbest radikaller ve kolajen kaybı gibi unsurların verdiği iç hasarların, güneş ışınları ve mimikler gibi dış etkenlere bağlı dış hasarların Replexion’un düzenli kullanımı ile giderilmesi mümkündür.
Replexion’ın başarısı klinik olarak kanıtlanmıştır. İçeriğindeki etken maddeler, rutin etkilerin ötesinde fayda sağlayan eşsiz bir formül meydana getirmektedir.

Replexion’ın en önemli farkı çığır açan formülüdür. Tüm yüz ve boyun bölgesinde pratik bir şekilde tek krem kullanma avantajı sağlar. Replexion, birkaç haftalık kür sonucunda derin çizgilerin ve mimik çizgilerinin görünümünde gözle görülür bir azalma oluşmasına yardımcı olur. Cildin elastik ve nemli yapısını yeniden kazanmasına yardımcı olarak gelecek kırışıklıkların oluşumunu en aza indirir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.