x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Replexion
Sırala:

Replexion

Kırışıklıklar, derin çizgiler, kaz ayağı çizgileri, mimik kırışıklıkları ve yaşlanmanın moral bozan belirtilerine Replexion ile veda edin. Estetik olarak rahatsızlık veren güneş lekeleri ve gözaltı morluklarından kurtularak aydınlık bir görünüme kavuşun. Replexion ile birkaç haftalık kür sonrasında arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanız mümkün.

Replexion, çığır açan kırışıklık giderici krem, yaşlanmanın ve çevrenin ciltte oluşturduğu hasarın onarılmasına yardımcı olur ve cildin yenilenmiş, ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Replexion Nedir?


Replexionbeklentilerinizin ötesinde bir kırışıklık kremidir.Replexion, etkisi kanıtlanmış aktif maddeleri ve güçlü formülü iletüm yüz ve boyun bölgesinde birkaç haftada gözle görülür bir yenilenme sağlar.

Replexion, içeriğindeki güçlü peptid formülü ile cilt hücrelerini besleyicidir. Hücrelere yaşam veren maddelerin hücre içeriğine erişmesini kolaylaştırarak hücre yenilenmesi sürecini hızlandırır.

Serbest radikaller ve kolajen kaybı gibi unsurların verdiği iç hasarların, güneş ışınları ve mimikler gibi dış etkenlere bağlı dış hasarların Replexion’un düzenli kullanımı ile giderilmesi mümkündür.
Yılların izini yüz ve boyun bölgenizden silmek artık bir hayal değil!

Replexion’ın Farkı Nedir?


Replexion’ın başarısı klinik olarak kanıtlanmıştır. İçeriğindeki etken maddeler, rutin etkilerin ötesinde fayda sağlayan eşsiz bir formül meydana getirmektedir.

Replexion’ın en önemli farkı çığır açan formülüdür. Tüm yüz ve boyun bölgesinde pratik bir şekilde tek krem kullanma avantajı sağlar. Replexion, birkaç haftalık kür sonucunda derin çizgilerin ve mimik çizgilerinin görünümünde gözle görülür bir azalma oluşmasına yardımcı olur. Cildin elastik ve nemli yapısını yeniden kazanmasına yardımcı olarak gelecek kırışıklıkların oluşumunu en aza indirir.

Replexion’ın Mucizevi İçeriği


Acetyl Hexapeptide-3: Kas kasılmalarını doğal olarak rahatlatır. Düzenli kullanım sonucunda, çizgilerin ve kırışıklıkların açılmasına ve azalmasına yardımcı olur. Doğal mimik kullanımını engellemez.

Palmitoyl Oligopeptide: Cildin kolajen üretimini arttırır ve aynı zamanda bağlayıcı dokuların gelişmesini sağlar. Bu sayede cilt daha genç görünür.

Palmitoyl Pentapeptide: Elastin ve kolajen üretimini tetikler. Cilt pürüzsüz ve sağlıklı görünür.

Palmitoyl Tetrapeptide -3: Diğer peptidler ile beraber sinerjik olarak çalışır daha sıkı bir cilt yapısı sağlanır.

Hyaluronic Acid: Kendi ağırlığının 1000 katı kadar nem tutma özelliği ile dünyada nemi en uzun süre tutan etken maddedir. Bu sayede cilt derinlemesine nemlenir.Dengeli bir şekilde nemlenen ciltte derin tabakalardan üst tabakalara dek kırışıklıkların giderilmesi desteklenir. 

Shea Butter (VitellariaParadoxa):
Orijinal yeri Afrika Shea ağacıdır. Yenilebilir bir meyveden elde edilen bu yağ cildi doğal olarak besler. Cildin nemlenmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Cilt nemliliği sağlamakta, çizgiler ve çatlakları gidermekte tüm dünyada tercih edilen bu yağ, etkisi yoğunlaştırılmış bir şekilde Replexion formülünde yer almaktadır.

Phyllantus Emblica (EmblicaOfficinalis) : Ciltteki ton bozukluklarını eşitler, lekelerin azalmasına yardımcı olur, cildi ışıldatır. Yenilebilir bir meyveden, doğal etkisi korunarak elde edilmektedir.

Sesame SeedOil (SesamumIndicum):
Cildin yüzeyinde bariyer oluşturur.  Susam yağı, cildi yumuşatma özelliği bakımından son derece etkilidir. Aynı zamanda cilde nem verir ve nemi tutar.

Retinyl Palmitate (Vitamin A) : Çok kuvvetli bir Anti-aging etken maddedir.

AloeVera (AloeBarbadensis) :  Cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir.

Replexion’ın içeriğindeki bileşenlerin sadece birkaç haftada yarattığı sonuçlara şaşıracaksınız.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.