sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Rephair

Rephair firması 2000li yıllardan sonra İtalya menşeili bir saç bakım ve onarım firmasıdır. Alanında uzman saç bakım uzmanları tarafından kurulmuş olan firma saç bakımına ve onarımına dönük pek çok ürün ortaya çıkartmıştır. Bunlar son iki yıldır ülkemize ithal edilmekte olup kullanıcıların olumlu yorumları ve olumlu sonuçları sayesinde popülaritesini git gide arttırmıştır. Firmanın asıl amacı ise saç bakımından ziyade, kellikle, saç dökülmesi ve saç açılmasıyla yüzleşmiş olan kişilerin saçlarını 6800 tel kadar tekrar onarmaktır. Bu onarım hakkında medya üzerinde bazı spekülatif haberler çıkmış olsa da firma kendi güvenini reklam filmleri ve olumlu sonuca ulaşmış olan kullanıcıların ürünü ve firmayı öven yorumları sayesinde popülaritesini git gide sürdürmektedir.
 
Türkiye’de yayınlanan reklam filminde ünlü futbolculardan Tümer Metin oynamıştır. Bunun dışında sosyal medyada çok fazla olumlu yorumlarla karşılaşan firma ithalat hacmini genişletmiştir. Sağlık bakanlığından onaylı ve kendi ülkesi tarafından da desteklenen bu marka ürünler, uzman ve yetkililerce laboratuvar ortamında yapılan testler sonucunda tamamıyla güvenilirliğini kanıtlamıştır. Tüketici memnuniyet ödülünü de alarak bu güvenilirliğini sürdürmüş ve ispatlamıştır. Rephair Saç Dökülmesine karşı Losyon isimli ürünü CAPIGEN isimli bir formüle sahiptir. Temiz saç derisine yavaşça parmaklarla bastırarak ve ovalayarak kullanılır. Bu kullanım bir nevi saç derisine losyonla yapılan masajı andırmaktadır.  Kullandıktan sonra kesinlikle saçlar durulanmamalıdır. Ürün tamamıyla günlük kullanıma uygundur. Rephair losyonun firmanın diğer ürünlerinden olan Rephair şampuan ve Rephair serum ile birlikte kullanılması uzmanlarca önerilir.
 
Göz ile temasından kaçınılması ve göz ile olası bir temas söz konusu olduğundaysa gözün bol su ile yıkanması uzmanlarca önerilir. Her cinsiyet için kullanılabilir. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan Rephair markasının, Saç Dökülmesine karşı Tamamlayacı Şampuan isimli ürünü ise tüm saç tiplerine uygunluk gösterir.  Islak saça yeteri kadar Rephair şampuan dökülür ve ardından saç köpüklenir. Köpüklenmiş olan saçlarda şampuan bir veya iki dakika kadar bekletilir ve ardından ılık su ile durulama yapılır. Şampuan günlük kullanıma uygundur. Firma uzmanları şampuanın serum ve losyon ile birlikte peş peşe kullanılmasını özellikle önerir. Rephair Şampuan bol miktarda vitamin ve mineraller ile keratin içerir.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.