x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Remergent
Sırala:

Remergent

Yaşlanma cilt görünümünü bozan ancak yaş ilerlemesi nedeniyle kaçınılmaz olan bir problemdir. Farklı cilt tiplerine göre farklı yaşlarda karşılaşılan yaşlanma asla istenmediği gibi, bu probleme neredeyse her insan çözüm bulmak ister. Remergent yaşlanma kâbusuyla karşı karşıya kalan kişilere en sağlıklı çözümü sunmaktadır.
Doğal yollarla veya dış etkenler nedeniyle oluşan yaşlanma farkı gözetmeksizin tüm yaşlanma tipleriyle mücadele etmek amacıyla formüle edilen Remergent serisi bugün dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle kullanılmaktadır. Çeşitli dermatolojik testlerden geçen Remergent ürünleri müşterilerine kalite ve güven vaat ediyor. Ayrıca yapılan klinik testler ürünün ciltte hasarlara neden olmadığını ve kısa süre içinde etkisini gösterdiğini ortaya koymuştur.


CİLDİNİZ NEDEN YAŞLANIR?

Cilt yaşlanması diğer organlardan farklı olarak hem içten hem dıştan yaşlanır. Dış etkenlerden olumsuz etkilenmeye açık olan cilt doğal olarak yaşlanmaya da diğer organlara nazaran daha erken maruz kalır. Tüm dünyayı baz aldığımızda çevresel sorunlara bağlı yaşlanma oranı %80 - %90 civarındadır. Bu, yaşlanmanın genetik faktörlerden çok çevresel faktörlerden dolayı meydana geldiği sonucuna ulaşmamızı mümkün kılmaktadır.

Alkol ve sigara tüketimi, cilde zararlı başta olmak üzere farklı birçok nedenin varlığı yaşlanma vaktini sürekli erken tarihlere çekmektedir. Ayrıca spor yapmamak ve bu yüzden durağan bir vücuda sahip olmak da yaşlanma belirtilerinin yoğunlaşmasını tetikler. Günlük yaşantının yoğun temposu ve çalışma koşullarından dolayı spor yapmaya vakit kalmadığından dolayı geriye yaşlanma karşıtı bakım ürünleri kullanmak kalıyor. Ancak kullanacağınız yaşlanma karşıtı bakım ürününe dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde yaşlanma belirtileri cildinizi tamamıyla etkisi altına alarak kötü görünümlere sebebiyet verir.

REMERGENT İLE YAŞLANMAYLA MÜCADELE ETMEK ARTIK MÜMKÜN!

Remergent serisinin tüm ürünleri cilde mükemmel bir bakım sunar ve cildi yaşlanma tehdidine karşı korur.Remergent bünyesinde çalışan profesyonel ve deneyimli uzmanlar, cildin hassas dokusunu tanıyarak cilde zarar vermeden yaşlanmayı gidermek için etkili bakım ürünleri geliştirdiler.
 
Göz çevresinden başlayarak zamanla cildin diğer bölgelerinde yayılma gösteren kırışıklıkları gidermek amacıyla, her ürün optimum düzeyde nemlendirici bileşenlerle formüle edilmiştir. Bu sayede Remergentürünlerini tavsiye edildiği biçimde ve düzenli kullandığınız takdirde, cildiniz beslenir ve yaşlanma belirtilerinden zamanla kurtulmaya başlar.


Yalnızca kırışıklıları gidermekle kalmayıp belirginleşen diğer yaşlanma etkilerini de ortadan kaldırmaya yönelik mücadele eder. Cilt yüzeyinde ilerleyen yaş ile birlikte yoğunlaşan melanin miktarını kontrol eder.
 
Bu sayede ciltte oluşum gösteren koyu lekelerin giderilmesine ve uzun süreli olarak cildin taze ve canlı kalmasına destek olur. Göz çevresi problemlerini fark edilir biçimde azaltan Regermentgöz çevresi bakım ürünleri; morluklarla, gözaltı torbalarıyla ve göz çevresi kırışıklıklarıyla güçlü bir şekilde savaşır.


Geniş dağıtım ağı sayesinde ulaşmak da oldukça kolay! Türkiye ve dünyanın birçok noktasında müşterilerine ulaşan Remergent kullanıcılarının yorumlarına bakıldığı zaman; ürünlerden oldukça memnun kalındığı ve tavsiye edildiği görülür. Remergent sayesinde cildiniz artık daha genç ve aydınlık görünecek.

Daha fazla ürünü görebilmek veya hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ürünleri geniş ürün yelpazesine sahip NarEcza sitemizden takip edebilir, tecrübeli canlı destek hattımızdan ayrıntılı şekilde faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.