x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Regal Honey
Sırala:

Regal Honey

Regal Honey and Milk markasının bir alt ürün grubu olduğu Rosa Impex LTD 1991 yılında Bulgaristan’da ilk fabrikasını kurmuştur. 22 yıl içerisinde ürettiği kozmetik ürünleri ile sektörün lider Bulgar üreticisi olmuştur. Saç bakım ürünleri ve cilt bakım ürünleri olarak iki farklı kolda çalışma göstermiş ve bir çok alt marka oluşturmuştur.
Regal Honey and Milk Bakım Ürünleri de cilt bakımı konusunda oluşturulmuş bu markalardan biridir.  
Bal ve Sütün Faydaları
Balın benzersiz bir kimyası, asitleri ve vitaminleri vardır. Balın bu benzersizliği ve biyolojik olarak bulunan özellikleri ile balın aktif olarak kullanımı yüzlerce yıl önce başlamış ve kullanımı günümüzde hala devam etmektedir. Bal bulaşıcı hastalıklardan sonra iyileşme sürecini oldukça olumlu bir şekilde hızlandırır. Mide ve bağırsak iltihaplarına, karaciğer sorunlarına olan olumlu etkileri tespit edilmiştir.
Balın cilt için olan etkileri de bilindiktir. Ancak saf bal bir kozmetik ürünü olarak kullanılamaz. Bu amaç için yapım kombinasyonu ile başka bir aktif bileşenler ile balın cilt için etkisi tamamlayıcı olacaktır.

Süt ve süt ürünleri cilt bakımı için mükemmel bir araçtır. Süt ve süt ürünlerinin cildi iyi bir şekilde korumak konusunda yeri doldurulamaz bir yardımı vardır. Proteinler, yağlar ve süt cildin kurumasını önler. Ayrıca besleyici bileşenleri ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak , cildi canlandırmak, pürüzsüz, yumuşak ve doğal bir şekilde korunmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Oluşturduğu koruyucu yağ tabakası ile nemi deri içinde hapseder, bu cildin elastikiyeti için iyidir.

Regal Honey Ürünleri   

Regal markası, balın ve sütün bu mükemmel etkilerini fark etmiş, cilt için faydalarını ürünlerinde toplamış ve tüketicilerinin kullanımına sunmuştur. Regal Honey and Milk bakım ürünleri tamamen doğal içerikleri, cilt için olumlu etkileri ile kuruyan, derilmemesine temizlemeye ve bakıma ihtiyaç duyan ciltlerin güvenle kullanımı için %100 doğal içeriğe sahiptir. Regal kozmetik ürünleri ile süt ve balın yüz yıllardır bilinen olumlu etkilerini cildinizin her köşesinde hissedeceksiniz.

Regal kozmetik ürünlerinin akasya balı, palm yağı, avakado yağı, deniz topalağı yağı gibi başka farklı bileşenler içeren ürünleri de mevcuttur.

Regal Honey and Milk Bakım Ürünleri Ne Amaçla Kullanılır?

•    Bal ve sütün besleyici ve onarıcı özellikleri ile cildinizi derinlemesine temizlemek
•    Cildi beslemek, aynı zamanda nemlendirerek cildin elastikliğini korumak
•    Cildi yatıştırmak, yumuşatmak. Krem, duş jeli, losyon gibi ürünlerin kullanımından sonra ciltte ferahlık hissi bırakmak
•    Yüz maskesi gibi ürünler ile cildin ışıltısını kazanmasına yardımcı olmak, sivilce ve siyah noktaları azaltmak, oluşumunu engellemek
•    gece kremleri ile sabaha dinlenmiş bir cilt ile uyanmak, gündüz kremleri ile ise aydınlık bir cilde sahip olmak ve gündüz güneşin zararlı UV ışınlarından cildinizi korumak  gibi amaçlar ile Regal Honey and Milk Bakım Ürünleri’ni kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.